Результати China Open
2023 Oct 03, 17:57 ПП

Відбулись поєдинки другого кола турніру WTA 1000 China Open. Марта Костюк пройшла далі, Леся Цуренко програла.

Марта Костюк – Унс Джабір

Після перемоги над Елізабеттою Коччаретто у прешому колі Костюк зустрілась з сьомою сіяною Унс Джабір. Українка розпочала матч не надто вдало, програвши гейм на своїй подачі. Марта змогла зрівняти рахунок лише наприкінці сету та перевести його на тай-брейк. Там Костюк була трохи кращою – 7:5.

А ось у другому сеті українка розкрилась повністю. Вона знову програла свою першу подачу, проте забрала всі інші гейми, виконавши чотири брейки. Це зайняло у Марти менше 30 хвилин.

Це була друга зустріч між Костюк та Джабір в турнірах WTA. У січні цього року тенісистки зіграли між собою в Аделаїді і там впевнену перемогу здобула представниця Туніса.

Загалом це лише третя перемога Марти над представницями з першої десятки рейтингу WTA. Раніше цього року вона здолала Каролін Гарсію та Марію Саккарі.

Вєроніка Кудєрмєтова – Леся Цуренко

Перший сет був за українкою. Цуренко виграла два гейми поспіль, згодом суперниця зробила рахунок 2:2, але Леся все ж впевнено реалізувала ще один брейк-пойнт та виграла перший сет.

Проте на більше сил у Цуренко не вистачило. Представниця терористичної держави виграла всі наступні 12 геймів та загалом гру. Змінити ситуацію не допомогла навіть перерва через дощ. Леся так і не змогла повернутись у гру.

WTA 1000 China Open, друге коло

03.10.2023

Марта Костюк (Україна) – Унс Джабір (Туніс, №7) – 7:6(5), 6:1

Вєроніка Кудєрмєтова (№16) – Леся Цуренко (Україна) – 3:6, 6:0, 6:0

У наступному раунді Костюк зустрінеться з представницею держави-терориста Людмілой Самсоновой. Цей поєдинок відбудеться 4 жовтня, початок не раніше 5 ранку.

Також в третє коло турніру, перемігши Дарію Севілл з Австралії, пройшла ще одна українка Ангеліна Калініна. Вона зіграє проти 9 сіяної Каролін Гарсії з Франції також 4 жовтня.

Дивітся матчі турніру WTA 1000 в Пекіні в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі українок та інших зірок світового тенісу.