Australian Open: Костюк програла Гофф у чвертьфіналі

Марта Костюк вибула в чвертьфіналі Australian Open

Українська тенісистка Марта Костюк дала бій Корі Гофф, але все ж поступилась у чвертьфіналі Australian Open.

Марта Костюк – Корі Гофф

Марта Костюк продемонструвала дивовижну гру на Australian Open, пробившись аж до чвертьфіналу. У захопливому матчі тривалістю близько трьох годин, Костюк поступилася четвертій ракетці світу.

Матч був досить рівним. Обидві спортсменки показали свою майстерність і бажання перемогти. У першій партії після рахунку 1:1 українка виграла 4 гейми поспіль та була близькою до того, аби повести в рахунку. Проте Марта не змогла реалізувати сет-бол за рахунку 5:3 і у підсумку гра перейшла на тай-брейк. Там Костюк мала ще одну можливість виграти сет, але знову втратила його та поступилась.

У другій партії вже українка проявила характер, адже була змушена відіграватись з рахунку 5:3. Марта змогла знову перевести партію на тай-брейк, який провела дуже впевнено та зрівняла загальний рахунок.

На вирішальний відрізок гри українки вже не вистачило. Гофф швидко виграла п’ять стартових геймів поспіль. Марта виконала брейк-пойнт, взяла свою подачу, але все ж програла 2:6.

Попри розчарування від поразки, виступ Марти Костюк на Australian Open можна вважати великим досягненням, адже вона вперше пробилась у чвертьфінал ТВШ. Українська тенісистка показала впевненість, витримку та майстерність, здатні вразити багатьох.

У іншому поєдинку представниця держави без прапора Аріна Сабалєнка досить легко розібралась з дев’ятою сіяною Барборою Крейчиковою, завершивши матч за годину та 11 хвилин.

Australian Open. 1/4 фіналу

23.01.2024

Марта Костюк (Україна) – Корі Гауфф (США, 4) – 6(6):7, 7:6(3), 2:6

Барбора Крейчикова (Чехія, 9) – Аріна Сабалєнка (2) – 2:6, 3:6

Нагадаємо, що 24 січня відбудуться інші чвертьфінальні поєдинки, де виступить ще одна сенсаційна українка Даяна Ястремська. Список матчів виглядає так:

• Лінда Носкова (Чехія) – Даяна Ястремська (Україна)
  • Анна Калінская – Цінь Вен Чжен (Китай, 12)

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: WTA, ATP, АПЛ, Бундесліга, НБА, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.