Еліна Світоліна залишає Australian Open через травму
2024 Jan 22, 10:00 ДП

Неоднозначний день для українок на Australian Open: Ястремська сенсаційно вийшла у чвертьфінал, а Світоліна не змогла дограти свій матч через травму.

Вікторія Азарєнка – Даяна Ястремська

Даяна Ястремська виграла надпринциповий поєдинок на шляху у свій перший чвертьфінал турніру Великого шлема. Українка у двох напружених сетах здолала представницю держави-терориста і 18 сіяну Вікторію Азарєнка.

У першій партії Ястремська зробила брейк за рахунку 2:1, але після цього несподівано віддала суперниці 4 гейми поспіль (3:5). У Даяни вистачило сил і нервів зрівняти рахунок, та після 5:5 вона знову віддала свою подачу. У шаленому наступному геймі українка відіграла два сет-пойнти, з четвертої спроби перевела сет на тай-брейк і вирвала перемогу.

Друга партія почалася за протилежним сценарієм. Цього Азарєнка зробила швидкий брейк, повела 3:0 і зупинилася. Ястремська переломила хід невдалого сету, виграла 5 геймів поспіль (5:3) і згодом довела справу до спокійної перемоги на своїй подачі (6:4).

Інша українка Еліна Світоліна змушена була зупинитися на стадії 1/8 фіналу. Вона відіграла всього 3 гейми проти Лінди Носкової з Чехії, після чого попросила допомогу лікаря. Згодом Еліна відмовилася продовжувати матч через біль у спині і зі сльозами на очах залишила корт.

Australian Open. 1/8 фіналу

22.01.2024

• Вікторія Азарєнка (18) – Даяна Ястремська (Україна) – 6:7 (6:8), 4:6
  • Лінда Носкова (Чехія) – Еліна Світоліна (Україна, 19) – 3:0, відмова
  • Ясміне Паоліні (Італія, 26) – Анна Калінская – 4:6, 2:6
  • Цінь Вен Чжен (Китай, 12) – Осеан Доден (Франція) – 6:0, 6:3

Нагадаємо, вчора свою путівку у чвертьфінал Australian Open завоювала Марта Костюк. Обидві українки вже знають імена своїх суперниць, а загалом склад 1/4 фіналу виглядає так:

• Марта Костюк (Україна) – Корі Гауфф (США, 4)
  • Лінда Носкова (Чехія) – Даяна Ястремська (Україна)
  • Барбора Крейчикова (Чехія, 9) – Аріна Сабалєнка (2)
  • Анна Калінская – Цінь Вен Чжен (Китай, 12)

Чвертьфінали Australian Open пройдуть вже завтра (23 січня) вранці.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: WTA, ATP, АПЛ, Бундесліга, НБА, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.