ATP Монте-Карло: Дімітров і Ціціпас вийшли в друге коло

Григор Дімітров у Монте-Карло

Другий ігровий день в Монако пройшов без сюрпризів. Про перемоги сіяних Дімітрова, Ціціпаса і Юмбера та інші результати ATP Монте-Карло читайте в огляді Setanta Sports.

На відміну від стартового дня змагань, обійшлося без вильотів сіяних тенісистів. Так фіналіст турніру в Маямі Григор Дімітров без проблем розібрався із місцевим героєм Валентеном Вашеро з другої сотні світового рейтинга.

Монегаск спочатку навіть шокував фаворита, взявши перший гейм на його подачі, але Дімітров миттєво зробив зворотній брейк. Далі суперники впевнено відпрацьовували на своїй подачі, аж поки не настав час “чемпіонських раундів”. Перший дзвіночок пролунав за рахунку 5:4 на користь болгарина, проте Вашеро зміг відіграти сет-пойнт. За рахунку 6:5 ситуація повторилася і тепер вже Григор не віддав свого (7:5).

Друга партія пройшла значно спокійніше для Дімітрова. Він двічі взяв подачу суперника і швидко закрив сет із рахунком 6:2.

Стефаносу Ціціпасу не довелося навіть догравати свій матч, щоб вийти в друге коло. В середині другого сету його суперник Ласло Дьєре вирішив знятися через травму, завдяки чому грек пройшов далі. На той момент Ціціпас вже виграв перший сет (6:3) і лідирував у другому (3:2).

Пройшов далі і Юго Юмбер. Француз віддав перший сет аргентинцю Федеріко Корії (6:4), а в двох наступних просто знищив суперника (6:1, 6:2).

Результати ATP Монте-Карло. Перше коло

08.04.2024

• Валентен Вашеро (Монако) – Григор Дімітров (Болгарія, 9) – 5:7, 2:6
  • Ласло Дьєре (Сербія) – Стефанос Ціціпас (Греція, 12) – 3:6, 2:3* (відмова Дьєре)
  • Федеріко Корія (Аргентина) – Юго Юмбер (Франція, 14) – 6:4, 1:6, 2:6
  • Франсіско Черундоло (Аргентина) – Даніель Альтмаєр (Німеччина) – 6:2, 7:6 (7:3)

Де дивитись ATP Монте-Карло?

Матчі Мастерса в Монте-Карло в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. Початок наступної трансляції – сьогодні о 12:00 за Києвом.

Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.