Яннік Сіннер виграв Miami Open
2024 Apr 01, 19:09 ПП

Переможець Miami Open Яннік Сіннер продовжив неймовірну серію на старті нового сезону. Італієць виграв вже третій турнір цього року.

Григор Дімітров – Яннік Сіннер

Яннік Сіннер з третьої спроби виграв Мастерс в Маямі. Після поразок у фіналах 2021 і 2023 років італієць пройшовся катком по цьогорічному турніру. Розгромна перемога над Григором Дімітровим стала логічним завершенням шляху Сіннера і принесла йому вже третій трофей у цьому сезоні.

Після впевненої перемоги над Даніілом Мєдвєдєвим другий номер посіву був очевидним фаворитом фіналу. Григор Дімітров хоч і вибив кількох більш статусних тенісистів (Алькараса, Звєрєва, Гуркача), але ці матчі витягнули з нього занадто багато фізичних та емоційних сил, тому на фінал не залишилось вже нічого.

Обидва тенісиста почали вирішальний матч дуже обережно і надійно. Та вже за рахунку 2:2 Сіннер зробив перший брейк і вже не віддав свого. Ще одна перемога на подачі суперника дозволила закрити сет з упевненими 6:3. Ну а друга партія пролетіла вже на одному диханні – Дімітров майже не чинив опору і змушений був змиритися із розгромною поразкою 1:6.

ATP Miami Open. Фінал

31.03.2024

• Григор Дімітров (Болгарія, 11) – Яннік Сіннер (Італія, 2) – 3:6, 1:6

Де дивитись турніри ATP?

Чоловічі (і жіночі) тенісні турніри в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.