Яннік Сіннер – чемпіон ATP Miami Open 2024

Яннік Сіннер виграв Miami Open

Переможець Miami Open Яннік Сіннер продовжив неймовірну серію на старті нового сезону. Італієць виграв вже третій турнір цього року.

Григор Дімітров – Яннік Сіннер

Яннік Сіннер з третьої спроби виграв Мастерс в Маямі. Після поразок у фіналах 2021 і 2023 років італієць пройшовся катком по цьогорічному турніру. Розгромна перемога над Григором Дімітровим стала логічним завершенням шляху Сіннера і принесла йому вже третій трофей у цьому сезоні.

Після впевненої перемоги над Даніілом Мєдвєдєвим другий номер посіву був очевидним фаворитом фіналу. Григор Дімітров хоч і вибив кількох більш статусних тенісистів (Алькараса, Звєрєва, Гуркача), але ці матчі витягнули з нього занадто багато фізичних та емоційних сил, тому на фінал не залишилось вже нічого.

Обидва тенісиста почали вирішальний матч дуже обережно і надійно. Та вже за рахунку 2:2 Сіннер зробив перший брейк і вже не віддав свого. Ще одна перемога на подачі суперника дозволила закрити сет з упевненими 6:3. Ну а друга партія пролетіла вже на одному диханні – Дімітров майже не чинив опору і змушений був змиритися із розгромною поразкою 1:6.

ATP Miami Open. Фінал

31.03.2024

• Григор Дімітров (Болгарія, 11) – Яннік Сіннер (Італія, 2) – 3:6, 1:6

Де дивитись турніри ATP?

Чоловічі (і жіночі) тенісні турніри в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.