ATP Барселона: Ціціпас і Рууд пробились у півфінал

Стефанос Ціціпас в Барселоні

У столиці Каталонії пройшли чвертьфінальні матчі турніру серії ATP 500. Перемоги Каспера Рууда і Стефаноса Ціціпаса та інші результати ATP Барселона в огляді Setanta Sports.

Маттео Арнальді – Каспер Рууд

Нестримний норвежець Каспер Рууд продовжує вигравати. Перемога над Маттео Арнальді стала для нього 27-ю в цьому сезоні і це більше за будь-кого в 2024 році (у Сіннера – 25).

Чвертьфінал у Барселоні пройшов для Рууда досить спокійно. На початку гри він двічі обмінявся брейками із суперником, а під кінець першої партії ще раз взяв подачу суперника (6:4). В другому сеті норвежцю вистачило для перемоги всього одного брейку – 6:3.

Факундо Діас Акоста – Стефанос Ціціпас

Все йде до того, що в неділю ми побачимо повторення фіналу Монте-Карло тижневої давнини. Як і Рууд, Стефанос Ціціпас впевнено крокує по сітці турніру в Барселоні.

Хоча чвертьфінал видався для грека дуже напруженим. Він програв першу партію Факундо Діасу Акості (4:6), але зміг зібратися і максимально надійно та обережно відпрацювати в другому сеті (6:3).

У третій партії Ціціпас двічі виходив вперед, проте суперник щоразу робив зворотній брейк і зрівнював рахунок. Таким чином, справа дійшла до тай-брейку, де Стефанос тільки з третьої спроби зміг вирвати перемогу (10:8).

Результати ATP Барселона, 1/4 фіналу

19.04.2024

• Маттео Арнальді (Італія) – Каспер Рууд (Норвегія, 3) – 4:6, 3:6
  • Факундо Діас Акоста (Аргентина) – Стефанос Ціціпас (Греція, 5) – 6:4, 3:6, 6:7 (8:10)
  • Камерон Норрі (Велика Британія, 12) – Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина, 13) – 6:7 (4:7), 6:7 (1:7)
  • Артюр Філь (Франція, 16) – Душан Лайович (Сербія) – 4:6, 6:3, 2:6

Де дивитись ATP Барселона?

Півфінали турніру в Барселоні в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. Початок трансляції – сьогодні о 14:30 за Києвом.

Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.