ATP 500 Токіо. Де Мінор, Пол і Оже-Альяссім вилетіли в 1/4

Томмі Пол програв в 1:4 фіналу в Токіо

Тріо сіяних тенісистів, які ще залишалися на турнірі в столиці Японії, синхронно програли свої чвертьфінальні матчі. Результати ATP Токіо в огляді Setanta Sports.

Після несподіваного вильоту Тейлора Фріца в 1/8 фіналу, інші сіяні пішли його шляхом вже у чвертьфіналі. І якщо Томмі Пол вилетів від не менш статусного Бена Шелтона (в рейтингу ATP їх розділяє всього 7 позицій), то поразки Алекса Де Мінора і Фелікса Оже-Альяссіма передбачити було дуже важко.

Пол і Шелтон показували рівний теніс, а визначити сильнішого їм вдавалося тільки в самісінькому кінці кожної з партій. В першому сеті їм навіть довелося відіграти тай-брейк (7:4 на користь Шелтона), а в другому Бен оформив вирішальний брейк вже за рахунку 4:3.

Алекс Де Мінор вдруге в цьому році програв представнику держави-терориста Аслану Карацеву і зробив це несподівано легко. 0 реалізованих брейк-пойнтів з 5 і три програні гейми на своїй подачі призвели до вильоту з турніру.

Фелікс Оже-Альяссім майже без супротиву поступився американцю Давиду Гірону. Перший сет пройшов взагалі в одні ворота – Гірон виніс суперника з рахунком 6:1. У другій партії Оже-Альяссім замахнувся на камбек, відігравшись з 0:3, але наприкінці віддав ще один гейм на своїй подачі (4:6).

Результати ATP Токіо. 1/4 фіналу

20 жовтня

Томмі Пол (США, 5) – Бен Шелтон (США) – 6:7 (4:7), 3:6

Алекс Де Мінор (Австралія, 4) – Аслан Карацев – 3:6, 2:6

Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 8) – Маркос Гірон (США) – 1:6, 4:6

Сінтаро Мочізукі (Японія) – Алєксєй Попирін (Австралія) – 7:5, 2:6, 7:5

Завтра в столиці Японії пройдуть матчі 1/2 фіналу. Дивіться півфінали турніру ATP 500 в Токіо в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports. Початок трансляції – о 8:00 за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.