Тейлор Фріц в Токіо
2023 Oct 19, 19:49 ПП

Лідер посіву Тейлор Фріц несподівано вилетів від Сінтаро Мочідзукі з третьої сотні рейтинга ATP, а Алекс Де Мінор вийшов у чвертьфінал. Всі результати ATP Токіо в огляді Setanta Sports.

Виліт Тейлора Фріца став головною несподіванкою другого кола турніру в Токіо. Лідер посіву настільки легко взяв перший сет (6:0), що занадто рано повірив у загальну перемогу над японцем Сінтаро Мочізукі.

У другій партії місцевий герой налагодив свою подачу, а за рахунку 3:3 навіть зробив брейк, чого вистачило для перемоги в сеті (6:4). У вирішальній партії Мочізукі оформив ще один казковий камбек (відігрався з 2:5) дотягнув до тай-брейка і відправив більш статусного суперника додому (7:2).

Алекс Де Мінор нагадав Фріцу, що треба спочатку виграти, а вже потім святкувати. Австралієць, який з величезними проблемами проходив перше коло, без зайвих проблем здолав Дієго Шварцмана. Де Мінор також під нуль закрив перший сет (6:0), захопив ініціативу в другому (2:0), але дозволив аргентинцю відігратися. Втім наприкінці партії Алекс зробив ще один брейк і заслужено вийшов у чвертьфінал.

Результати ATP Токіо. 1/8 фіналу

19 жовтня

Тейлор Фріц (США, 1) – Сінтаро Мочізукі (Японія) – 6:0, 4:6, 6:7 (2:7)

Алекс Де Мінор (Австралія, 4) – Дієго Шварцманн (Аргентина) – 6:0, 7:5

Крістіан Гарін (Чилі) – Алєксєй Попирін (Австралія) – 6:4, 6:7 (3:7), 2:6

Завтра в столиці Японії пройдуть матчі 1/4 фіналу, центральний з яких – протистояння американців Томмі Пола і Бена Шелтона. Дивіться чвертьфінали турніру ATP 500 в Токіо в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports. Початок трансляції – о 7:00 за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.