Алькарас ефектно переміг Джоковича і виграв Вімблдон-2023

Карлос Алькарас виграв Вімблдон, здолавши у фіналі головного фаворита Новака Джоковича. П’ятисетовий трилер тривав майже 5 годин.

Карлос Алькарас і Новак Джокович відіграли класичний п’ятисетовий фінал, переможцем якого вперше за багато років став представник нового покоління. Алькарасу вдалося стати першим тенісистом за 20 років, який перервав неймовірну серію “великої четвірки” на Вімблдоні.

Останнім переможцем не з квартету Федерер/Надаль/Маррей/Джокович був Лейтон Х’юїт на Вімблдоні 2002. На той момент Карлос Алькарас ще не народився.

Карлос Алькарас – Новак Джокович

Починалось все не дуже добре для молодого іспанця. В першому сеті Джокович його просто знищив. Тільки за рахунку 0:5 Карлос почав намацувати свою гру, але було вже запізно (1:6).

Тим не менш, Алькарас поступово розігрався, почав все більше ганяти Новака по корту і влучати складні м’ячі. Йому вдалося затягнути другу партію до тай-брейка, відіграти на ньому ключовий сет-пойнт Новака і вирвати перемогу (8:6).

Відчувши запах крові Алькарас буквально літав по корту в третьому сеті. Карлос одразу оформив брейк, а за рахунку 3:1 виграв довжелезний гейм на подачі Джоковича. Він тривав більше 20 хвилин, а рахунок 40:40 повертався 12 разів. Після цього дуже символічного успіху Новак дещо надломився, швидко віддав два наступні гейми (6:1) і пішов перезавантажитись у підтрибунне приміщення.

Досвідчений серб знав що робить він дещо збив ритм іспанця, у якого виходило на корті майже все, і впевнено забрав четверту партію (6:3).

Але фінальний сет на зубах витягнув вже Алькарас. Він зробив лише один брейк (за рахунку 1:1), але цього виявилося достатньо для перемоги. Після цього жоден із тенісистів серйозно не претендував на гейм суперника, а завершилося все з рахунком 6:4. 20-річний Карлос Алькарас виграв Вімблдон і впав без сил на лондонську травичку.

Вімблдон, фінал

16.07.2023

Карлос Алькарас (Іспанія, 1) – Новак Джокович (Сербія, 2) – 1:6, 7:6 (8:6), 6:1, 3:6, 6:4

Цього року найкращими показниками наших тенісистів на Вімблдоні стали історична перемога Людмили Кіченок у міксті та вихід Еліни Світоліної у півфінал жіночої сітки.

Встигніть оформити підписку на OTT-платформу Setanta Sports зі знижкою 50%. Скористайтесь промокодом POINT50 і дивіться найкращі тенісні турніри планети за участю українців удвічі дешевше.