Карлос Алькарас – переможець ATP Індіан-Веллс-2024

Карлос Алькарас виграв ATP Індіан-Веллс

Карлос Алькарас став дворазовим чемпіоном Мастерса в Індіан-Веллсі. Переможець ATP Індіан-Веллс-2023 повторив свій успіх, знову обігравши у фіналі Данііла Мєдвєдєва.

Данііл Мєдвєдєв – Карлос Алькарас

На відміну від минулорічної перемоги, Алькарасу довелося серйозно попрацювати і навіть відіграватись після невдалого початку. Іспанець віддав стартові 3 гейми (0:3), але одразу приборкав емоції і зрівняв рахунок (3:3).

Далі суперники надійно відпрацювали на своїй подачі, а за рахунку 4:4 вже Карлос мав можливість вийти вперед. Цього разу вже Мєдвєдєв відіграв брейк-пойнт, не дозволивши іспанцю відірватися. Поступово сет перейшов у тай-брейк, де Алькарас підтвердив свою перевагу (7:5).

Ця прикра поразка надломила Данііла і він віддав другу партію взагалі без бою. Карлос за півгодини знищив суперника (6:1) і захистив титул – відтепер він дворазовий переможець ATP Індіан-Веллс.

Для Алькараса це перший трофей після перемоги на минулорічному Вімблдоні. Це вже пʼятий титул іспанця на турнірах серії Мастерс і 13-й трофей загалом.

ATP Masters 1000 Індіан Веллс. Фіналу

17.03.2024

• Данііл Мєдвєдєв (4) Карлос Алькарас (Іспанія, 2) – 6:7 (5:7), 1:6

Де дивитись турніри ATP?

Вже за два дні (20 березня) стартує основна сітка іншого американського Мастерса. Матчі ATP Маямі в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. Найближча трансляція – в середу о 20:00 за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.