Алькарас виграв Мастерс в Індіан-Веллс

Карлос Алькарас легко виграв фінальний матч (6:3, 6:2) турніру серії Мастерс в американському Індіан-Веллс.

Іспанець не зустрів фактично жодного спротиву з боку Данііла Мєдвєдєва і трохи більше ніж за годину виніс суперника з корту.

Алькарас почав матч з трьох виграних геймів поспіль, один з яких був на подачі суперника (реалізував перший же брейк-пойнт). Далі молодий іспанець стабільно брав свою подачу і довів сет до перемоги (6:3).

Другу партію Карлос почав ще потужніше – з двох брейків і рахунку 4:0. А за кілька хвилин він вже святкував свою перемогу на престижному турнірі серії Мастерс і повернення на перше місце у світовому рейтингу.

ATP Masters. Індіан-Веллс (США). Фінал

• Карлос Алькарас (Іспанія, 1) – Данііл Мєдвєдєв (5) – 6:3, 6:2

Наступний турнір серії Мастерс стартує вже цього тижня в Маямі. Дивіться матчі жіночої та чоловічої сітки в прямому етері на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+, а також на ОТТ-платформі setantasports.com.