Топ-новини

Іга Швьонтек виграла WTA Індіан-Веллс

Швьонтек перемогла на WTA Індіан-Веллс

Перша ракетка світу у фіналі турніру WTA Індіан-Веллс перемогла Марію Саккарі з Греції.

Іга Швьонтек – Марія Саккарі

Швьонтек продемонструвала своє домінування на тенісному корті, забезпечивши свій другий титул в Індіан-Веллсі, вражаючою перемогою над Марією Саккарі. У фінальному матчі полячка перевершила суперницю, здобувши перемогу з рахунком 6:4, 6:0.

Перша ракетка світу чудово розпочала поєдинок, вигравши 12 із перших 15 очок. Попри це, перший сет був дуже конкурентоспроможним. Саккарі зуміла зрівняти рахунок після того, як виграла три гейми поспіль. Однак Швьонтек зберегла контроль та в останньому геймі використала один з трьох сет-пойнтів.

У другому сеті Іга не відчула конкуренції. Вона виграла кожен гейм, реалізувавши 3 з 5 брейків, при цьому суперниця не мала жодного. Загалом гра тривала 1 годину та 9 хвилин. Швьонтек виграла свій другий титул в сезоні та повторила своє досягнення 2022 року на Індіан-Веллс, де вона в фіналі також перемогла Саккарі.

Загалом ця зустріч стала шостою для тенісисток. Останні 3 виграла саме полячка та змогла зрівняти рахунок в особистих протистояннях.

Нагадаємо, що на шляху до титулу Іга змогла обіграти українку Марту Костюк у півфіналі турніру.

WTA Індіан-Веллс. Фінал

16.03.2024

• Іга Швьонтек (Польща, 1) – Марія Саккарі (Греція, 9) – 6:4, 6:0

Де дивитись турніри WTA?

Турніри WTA в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. Вже у вівторок розпочинається престижний WTA Маямі. Там виступлять одразу 5 українок: Еліна Світоліна, Марта Костюк, Ангеліна Калініна, Даяна Ястремська та Леся Цуренко.

Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.