Расселл виграв Гран-прі Бразилії | Setanta Sports

21-й раунд Формули 1 пройшов у Бразилії. Останній спринт сезону відбувся на «Інтерлагосі».

Як Расселл виграв гонку?

Кваліфікація проходила в умовах мінливої погоди, тож результат вийшов доволі несподіваним. У третьому сегменті кваліфікацію було зупинено червоними прапорцями через інцидент із Джорджем Расселлом, а через погіршення погоди ніхто не зміг покращити час Кевіна Магнуссена, тож у підсумку поул залишився за данцем.

Спринтерська гонка пройшла під домінуванням «Мерседеса». Перше місце посів Джордж Расселл, тоді як Льюїс Гемілтон, який вийшов на восьмий рядок у кваліфікації, у результаті приїхав до фінішу другим. Третє місце посів Карлос Сайнс – гонщик “Феррарі” відстав від переможця на 4.051 секунди.

Гонка, яка була насичена безліччю контактів та зіткнень, вийшла досить напруженою, зрештою три пілоти вибули з Гран-прі Бразилії, двоє з них – на першому ж колі.

«Мерседес» вперше за сезон відсвяткував перемогу, причому відзначився дублем – Льюїс Гемілтон у 191-й раз завоював місце на подіумі, а для Расселла цей тріумф виявився першим.

Сезон 2022 року завершиться перегонами в Абу-Дабі, які пройдуть з 18 до 20 листопада включно.