Єгор Ярмолюк дебютував в АПЛ

Ярмолюк дебютував в АПЛ

Український півзахисник Єгор Ярмолюк вийшов на поле у поєдинку “Брентфорд” – “Бернлі” в 9 турі АПЛ.

Хто такий Єгор Ярмолюк

Єгор Ярмолюк розпочав займатись футболом у школі кам’янської “Сталі”, а у віці 12 років перейшов у академію “Дніпра”. У 2018 році півзахисник перейшов у “Дніпро-1”, саме за цей клуб Ярмолюк дебютував на дорослому рівні. У червні 2020 року хавбек вийшов на поле у матчі 27 туру УПЛ проти “Ворскли”.

А вже 19 липня того ж року Ярмолюк вийшов у стартовому складі своєї команди на матч останнього туру Прем’єр-ліги проти тієї ж “Ворскли”. На той момент півзахисник став наймолодшим дебютантом стартового складу в УПЛ, гравцю було 16 років та 140 днів.

Влітку 2022 року 18-річного Ярмолюка придбав клуб АПЛ “Брентфорд”, але відправив українця до команди B. Це не завадило хавбеку дебютувати за першу команду “Брентфорда” у листопаді 2022 року в матчі Кубка ліги проти “Джиллінгема”.

Перед початком нового сезону тренерський штаб перевів українця у першу команду. З того часу Єгор потрапляв в заявку “Брентфорда” на кожен матч, але завжди залишався на лаві запасник.

Перед поєдинком з “Бернлі” головний тренер “бджіл” Томас Франк виділив українця та сказав, що він близький до дебюту в АПЛ: “Я бачив багато хороших дій від нього, він привернув мою увагу. Він – вісімка: дуже хороший в пресингу, технічно здібний в передачах. Він мені подобається. В декількох матчах я вже думав випустити його на заміну, але з якихось причин цього не відбулося”.

Як зіграв Ярмолюк

Але у матчі 9 туру АПЛ проти “Бернлі” така нагода все ж таки випала. Ярмолюк вийшов на поле за рахунку 2:0 на користь своєї команди на 76 хвилині та був дуже активним, працюючи як на оборону, так і на атаку.

Українець запам’ятався кількома активними діями. Спершу запресингував захисника суперника та викочував партнеру на пусті ворота, але передачу перервав воротар. А на останніх секундах наважився на удар через себе – повз ворота.

Загалом за 14 хвилин в активі 19-річного хавбека 8 з 12 точних передач, 1 з 3 виграних єдиноборств, 4 втрати, 1 фол, 1 виніс м’яча, 1 перехоплення, 1 відбір та 1 неточний удар по воротах.

Наступний свій матч “Брентфорд” проведе проти “Челсі” 28 жовтня в рамках 10 туру АПЛ. Початок гри запланований на 14:30. Цей матч, як й інші поєдинки Англійської Прем’єр-ліги ви можете переглянути у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити матчі найкращих команд Англії.