Результати 9 туру АПЛ: Мудрик забив “Арсеналу”, “Ман Сіті” переміг “Брайтон”

Результати 9 туру АПЛ

Відбулись поєдинки дев’ятого туру Прем’єр-ліги Англії. До вашої уваги результати 9 туру АПЛ, відео голів та огляди матчів від Setanta Sports.

Голи: Альварес, 7, Голанд, 19 – Фаті, 73
Вилучення: Аканджі, 90+5 (“Манчестер Сіті”)

“Челсі” – “Арсенал”

Центральний матч 9 туру АПЛ виправдав усі очікування, особливо для українських вболівальників. І Олександр Зінченко, і Михайло Мудрик вийшли у стартових складах своїх команд.

Другий став справжньою зіркою матчу. Вінгер “Челсі” був досить активним та створив обидва голи своєї команди. Ще на початку матчу Мудрик потужно підключився до атаки та завдав удар головою після подачі Стерлінга, м’яч після удару влучив у руку захиснику, а пенальті реалізував Палмер.

У першому таймі запам’яталась і зустріч українців на полі. Мудрик прийняв м’яч, розвернувся, а Зінченко збив свого партнера по збірній України з ніг, за що отримав жовту картку. У підсумку на другий тайм Олександр не вийшов, ймовірно, гірчичник також повпливав на таке рішення Артети.

А ось Мудрик на другий тайм з’явився та майже одразу подвоїв перевагу “синіх”. Михайло опинився з м’ячем на фланзі та з не очевидної позиції пробив по воротах. Рая йшов переривати подачу, а тому м’яч полетів голкіперу за комірець.

Мудрик пішов відпочивати на 66 хвилині за рахунку 2:0, але “Челсі” не вдалось зберегти переможний рахунок. Голи Райса та Троссарда, який з’явився на полі у другому таймі, встановили підсумковий рахунок у зустрічі – 2:2.

Де дивитись АПЛ?

Усі поєдинки сезону АПЛ 2023/24 доступні для перегляду у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Також деякі матчі туру транслюватимуться на каналах Setanta Sports та Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити матчі найкращих команд Англії.