Логотип Ліги чемпіонів УЄФА
2023 Dec 14, 17:38 ПП

Завершився груповий етап Ліги чемпіонів сезону 2023/24. Представляємо вам усіх учасників плей-оф найелітнішого клубного турніру Європи.

• “Порту”

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться у понеділок, 18 грудня. Команди, які у своїх квартетах посіли перші місця, зустрінуться з колективами з других місць.

• “Антверпен”

“Манчестер Сіті” та “Реал” стали єдиними командами, які набрали максимум очок на груповій стадії Ліги чемпіонів. Також “містяни” стали найрезультативнішими, забивши за 6 матчів 18 голів.

Жодна з команд не завершила груповий етап без набраних очок. Найменше залікових пунктів набрала “Црвена Звезда”, яка програла 5 матчів та зіграла внічию з “Янг Бойз”.

Найбільшою сенсацію став виліт “Манчестер Юнайтед” з єврокубків. Також євровесну втратила “Севілья” та “Ньюкасл”, а “Боруссія” Дортмунд досить несподівано виграла “групу смерті”.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.