“Копенгаген” в плей-оф, МЮ і “Севілья” без єврокубків. Результати 6 туру ЛЧ

МЮ - Баварія. Результати 6 туру ЛЧ

У вівторок 12 грудня пройшли матчі останнього туру Ліги чемпіонів у чотирьох групах. МЮ програв “Баварії” і вилетів, “Бенфіка” на останніх секундах вирвала путівку в ЛЄ та інші результати 6 туру ЛЧ в огляді Setanta Sports.

Група А

МЮ – “Баварія” – 0:1
Гол: Коман, 70

“Копенгаген” – “Галатасарай” – 1:0
Гол: Лерагер, 58
Вилучення: Лерагер, 90 (“Копенгаген”)

У групі А будь-хто з переслідувачів “Баварії” міг опинитись на другому місці. “Копенгагену” і “Галатасараю” для цього треба було перемагати одне одного, а МЮ мав вигравати у мюнхенців та сподіватись на нічию в паралельній грі.

Манкуніанці зі своїм завданням не впоралися (важко перемогти “Баварію”, завдавши один удар в площину), тому ключовим у цьому квартеті став матч “Копенгаген” – “Галатасарай”.

Поєдинок вийшов насиченим на події. Ініціативою володів “Галатасарай”, але господарі регулярно відповідали своїми випадами. Один із таких в середині другого тайму призвів до гола Лерагера. Півзахисник опинився без опіки у воротарському майданчику і в один дотик замкнув простріл з флангу. Як турки не намагались відігратись, зробити їм цього так і не вдалося.

“Копенгаген” складе компанію “Баварії” в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, “Галатасарай” продовжить єврокубковий шлях у ЛЄ, а “Манчестер Юнайтед” може зосередитись на внутрішніх турнірах.

Група B

ПСВ – “Арсенал” – 1:1
Голи: Вертессен, 50 – Нкетіа, 42

“Ланс” – “Севілья” – 2:1
Голи: Франковський, 63, Фюльжині, 90+6 – Рамос, 79 (п)

“Арсенал” і ПСВ забезпечили собі перше і друге місце достроково, тому в останньому турі могли обкатати найближчий резерв. Вийшло досить бадьоро, а рахунок 1:1 повністю відображає хід подій на полі.

У паралельному матчі “Ланс” заслужив на колективну подяку від всіх учасників Ліги Європи. Французи перемогли “Севілью” і не пустили її в ЛЄ. Тепер інтрига в другому за рангом єврокубку заграє новими фарбами.

Група C

“Уніон” – “Реал” – 2:3
Голи: Фолланд, 45+1, Крал, 85 – Хоселу, 61, 72, Себальос, 89

“Наполі” – “Брага” – 2:0
Голи: Саатчі, 9 (аг), Осімхен, 33

У квартеті С “Реал” не дозволив “Уніону” виграти хоча б один матч на груповому етапі. В “активі” берлінців всього два очки і величезні проблеми в Бундеслізі. Що стосується мадридців, то вони виграли всі 6 поєдинків. Повторити це досягнення може тільки чинний переможець ЛЧ “Ман Сіті”, якщо впорається з “Црвеною Звездою” в Белграді.

В іншому матчі “Брага” мала перемагати “Наполі”, щоб застрибнути на друге місце. Замість цього португальці двічі пропустили за перші 33 хвилини і швидко попрощалися з надіями на плей-оф Ліги чемпіонів.

Група D

“Зальцбург” – “Бенфіка” – 1:3
Голи: Сучич, 57 – Ді Марія, 32, Рафа Сілва, 45+1, Кабрал, 90+2

“Інтер” – “Реал Сосьєдад” – 0:0

У групі D лідери (“Реал Сосьєдад” та “Інтер”) мали в очному матчі визначити, хто виграє групу, а аутсайдери боролись за путівку в ЛЄ. Перший поєдинок відверто розчарував, адже обидві команди, в першу чергу, думали про те, як би не пропустити. В підсумку, нулі на табло так і залишились до фінального свистка.

А от протистояння “Зальцбурга” і “Бенфіки” стало прикрасою вечора. Португальцям потрібно було вигравати з різницею у два голи і вони забезпечили її ще в першому таймі. По перерві “бики” один мʼяч відіграли, після чого гості почали безперервний штурм воріт Шлагера. А результат він приніс тільки на другій доданій хвилині. “Бенфіка” здобула першу перемогу в цій Лізі чемпіонів (3:1), а з нею і путівку в плей-оф ЛЄ.

В середу 13 грудня пройдуть останні 8 матчів цього групового етапу Ліги чемпіонів. Залишилось визначити лише двох учасників плей-оф, і одну з путівок розіграють “Порту” і донецький “Шахтар”. Поєдинок, у якому “гірників” влаштує тільки перемога, розпочнеться о 22:00 за Києвом.