УПЛ. “Дніпро-1” втратив очки з “Олександрією”

Дніпро-1 та Олександрія зіграли внічию

У перенесеному матчі 1 туру УПЛ “Дніпро-1” та “Олександрія” зіграли внічию 1:1.

“Дніпро-1” – “Олександрія”

Багатостраждальний матч між “Дніпром-1” та “Олександрією” нарешті вдалось дограти. Спершу цей поєдинок першого туру перенесли через участь дніпрян у єврокубках. А догравання було перервано масованою ракетною атакою на 9-ій хвилині. Саме з цього моменту розпочався сьогоднішній матч.

І майже на самому початку стався найскандальніший епізод. На 22-ій хвилині головний арбітр матчу Ярослав Козак призначив пенальті у ворота “Олександрії” після звичайної боротьби у штрафному майданчику. Довбик 11-метровий впевнено реалізував. Такі дії рефері викликали обурення у головного тренера гостей Руслана Ротаня, той пішов спілкуватись з арбітрами та лавою “Дніпра-1”, за що отримав червону картку.

Попри пропущений м’яч олександрійці швидко відігрались. Вже на 26 хвилині Рибалка подав зі стандарту у штрафний майданчик суперника, а Ковалець головою переправив м’яч у ворота. Після цього гра команд була досить рівною, “Дніпро-1”, який веде боротьбу за чемпіонство, не створив достатньо моментів, аби відзначитись вдруге. Отож, нічия – 1:1.

Після цього результату підопічні Кучера відстають від “Шахтаря” на 2 очки, маючи рівну кількість матчів. Та випереджають “Зорю” на 3 пункти. Нагадаємо, що у минулому турі “гірники” зіграли внічию також з “Олександрією”.