“Дніпро-1” наблизився до “Шахтаря”. Огляд 25 туру УПЛ

7-8 травня відбулись поєдинки 25 туру УПЛ. “Шахтар” гостював в Олександрії, “Дніпро-1” зустрічався з непоступливим “Чорноморцем”, а “Динамо” протистояло “Кривбасу”. Про ці та інші результати УПЛ читайте в огляді Setanta Sports.

Чемпіонська гонка. “Дніпро-1” наздоганяє “Шахтар”

“Олександрія” – “Шахтар” – 1:1
Голи: Михайленко, 9 – Келсі, 75

“Чорноморець” – “Дніпро-1” – 1:2
Голи: Алефіренко, 54 – Назаренко, 57, Довбик, 82

Напруга в чемпіонській гонці зросла до максимума. “Шахтар” не зміг обіграти “Олександрію” і “Дніпро-1” зрівнявся з “гірниками за втраченими очками.

Матч в “Олександрії” пройшов за повної переваги “Шахтаря”, але на то були свої причини. Господарі несподівано вийшли вперед на перших хвилинах завдяки дальньому удару Михайленка, після чого були змушені стримувати натиск фаворита.

“Шахтар” йшов вперед, регулярно створював моменти, але гольовими їх назвати було складно. Один тільки Судаков кілька разів мав зрівнювати рахунок, але удари у Георгія в цей день відверто не йшли.

Наприкінці матчу свій гол знайшов Келсі. Молодий форвард вдало зіграв на добиванні і приніс своїй команді нічию. Ще в одному спірному епізоді нападник міг розраховувати на пенальті, але арбітр став на бік захисника.

Матч “Дніпра-1” знову не обійшовся без скандала. Минулого туру був букмекерський, а цього разу – суддівський. Арбітр Дмитро Панчишин поставив пенальті за фол, який відбувся за межами штрафного майданчика.Паст витягнув удар Довбика, але арбітр помітив крок вперед від голкіпера “Чорноморця”. Форвард хоч і добив м’яч у сітку, але змушений був перебити 11-метровий… І знову не зміг переграти Паста.

На той момент рахунок був вже 1:1. На початку другого тайму Алефіренко втік від захисників і перекинув голкіпера дніпрян Рибака метрів з 25, а за кілька хвилин Назаренко вирівняв ситуацію після прострілу Довбика від лицьової.

Сам Артем виправився за незабитий пенальті переможним голом.Найкращий бомбардир УПЛ банально замкнув подачу з кутового. Цей м’яч може стати чемпіонським, адже “Дніпро-1” тепер відстає від “Шахтаря” на 3 очки, маючи гру в запасі. Якщо команда Олександра Кучера зіграє з “гірниками” внічию, а інші матчі виграє, то саме вона стане сенсаційним чемпіоном, незважаючи на інші результати УПЛ.

Єврокубкова зона. “Зоря” і “Динамо” знову перемогли

Переслідувачі лідерів свої матчі теж виграли. “Динамо” у дуже важкому поєдинку ледь впоралось із “Кривбасом”. Долю цієї гри визначив єдиний гол Дениса Попова, забитий на початку другого тайму. Масована атака киян завершилась подачею з флангу, на яку і відгукнувся ніким не прикритий захисник “біло-синіх”.

“Зорі” перемога далася набагато легше. Луганська команда розривала захист “Металіста 1925” і могла забивати значно більше трьох м’ячів, але зупинилася саме на 3:0.

Попри нічию з “Шахтарем” останнє єврокубкове місце продовжує утримувати “Олександрія” (1:1). Більше того, підопічні Руслана Ротаня навіть зберегли відрив у 5 очок, чому сприяли інші результати УПЛ (“Кривбас” і “Ворскла” програли), а на шосте місце вискочив “Колос”.

Успішний тур для аутсайдерів

Цього вікенду несподівано свої матчі виграли одразу три команди із зони вильоту. І якщо у протистоянні “Металіста” і “Львова” хоч хтось мав набрати очки, то розгром “Інгульця” від “Руха” і, тим більше, перемогу “Миная” над “Ворсклою” можна вважати сенсаційними.

“Металіст” перервав свою 16-матчеву серію без перемог завдяки голу Максима Прядуна наприкінці матчу. У ”Львова” серія трохи скромніша, але за останні 10 турів команда набрала лише 1 очко. “Леви” вже однією ногою у Першій лізі, а от харків’яни тепер всього на 2 очки відстають від зони перехідних матчів.

Інша львівська команда вперше перемогла під керівництвом Віталія Пономарьова. В досить рівному матчі “Рух” забив майже все, що створив, а “Інгулець” підвела реалізація.

“Минай”, у свою чергу, хотів перемогти набагато сильніше, ніж “Ворскла”. Закарпатці створили чимало моментів і абсолютно заслужено виграли. Завдяки трьом очкам вони вибрались із зони перехідних матчів, опустивши туди “Верес”.

“Металіст” – “Львів” – 1:0
Гол: Прядун, 78

“Рух” – “Інгулець” – 3:0
Голи: Соломон-Отабор, 14, Климчук, 47, 90+5

“Минай” – “Ворскла” – 2:0
Голи: Петько, 45+1, Твердохдіб, 90+3

В четвер 11 травня пройде догравання матчу першого туру “Дніпро-1” – “Олександрія”. А вже 13 травня розпочнеться 26 тур УПЛ – “Шахтар” зіграє з “Інгульцем”, а “Динамо” – з “Чорноморцем”. Матчі чемпіонату України в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports.