УПЛ. “Дніпро-1“ почав з перемоги, “Зоря” вдруге програла

Дніпро-1 переміг Полісся

В неділю, 6 серпня, 2 тур УПЛ закривали одразу 4 поєдинки. “Дніпро-1“ виграв свій перший матч після вильоту з Ліги чемпіонів, а “Ворскла“ розгромно програла “Руху“.

“Дніпро-1” – “Полісся“

“Дніпро-1” пропускав перший тур через участь у єврокубках, тому матч із “Поліссям” став для комади першим у новому сезоні УПЛ. А ще ця гра стала першою без Артема Довбика, який перейшов у “Жирону”.

Втрата головного форварда і найкращого бомбардира двох останніх сезонів одразу ж вдарила по дніпрянам. Максим Третьяков не дуже органічно виглядав на вістрі, а Ківінді потрібен ще не один матч, щоб звикнути до вимог УПЛ.

За таких умов “Дніпро-1” ледь не втратив очки, граючи в більшості з 20-ї хвилини. Кушніренко брудно зіграв у відборі і одразу побачив перед собою червоне світло. Тим не менш, у першому таймі фавориту це не дуже допомогло, а справжній штурм воріт “Полісся” почався тільки по перерві. Підопічні Олександра Кучера створили кілька гострих моментів, проте забити їм вдалося тільки після дальнього пострілу Піхальонка.

Вся гра “Полісся” в атаці зав’язувалася на вибуховості і швидкості Бені Макуана. Та навіть цього ледь не вистачило новачку УПЛ, щоб відібрати очки у срібного призера. Житомирці спочатку заробили штрафний, а після його розіграшу влучили у руку гравцю в стінці. Янаков реалізував пенальті і зрівняв рахунок на 88 хвилині.

Перемогу “Дніпру-1” приніс шедевральний дальній постріл Бабенка вже у компенсований час. 3 очки зароблені, але питань до віце-чемпіона поки дуже багато.

УПЛ. 2 тур

6 серпня

“Дніпро-1” – “Полісся“ – 2:1
Голи: Пихальонок, 61, Бабенко, 90+1 – Янаков, 88 (пен)

Голи: Велетень, 77, Цуріков, 88

Третій тур УПЛ пройде за тиждень – 12-14 серпня. Матчі “Ворскла” – “Зоря”, “Шахтар” – “Олександрія” та інші поєдинки у прямому етері дивіться на ОТТ-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на платформу setantasports.com, щоб не пропустити матчі УПЛ, а також найсильніших ліг Європи.