Панатінаїкос - Дніпро-1 2:2
2023 Aug 02, 01:09 ДП

Матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів “Панатінаїкос” “Дніпро-1” (2:2) на кілька хвилин повернув інтригу в протистояння, але завершилося все передбачуваним вильотом дніпрян.

“Панатінаїкос” – “Дніпро-1”

Другий матч “Дніпра-1” проти “Панатінаїкоса” показав, що за певних умов результат протистояння міг би скластися і на користь нашої команди. Але досвід і рівень греків справедливо взяли своє і заслужено відправили дніпрян у Лігу Європи.

Матч-відповідь почався майже так само, як і перша гра. “Панатінаїкос”, якому вже не треба було бігти в атаку, скористався неорганізованими діями дніпрян в обороні і відкрив рахунок. Волинець проспав момент виходу на просте закидання і був легко обіграний Шпораром.

“Дніпро-1” швидко відповів ефектним голом Довбика, для якого цей матч може стати останнім у футболці українського клубу. Артем самотужки обіграв півкоманди суперника і з гострого кута поклав м’яч у ворота.

На початку другого тайму Сарапій після стандарту вивів “Дніпро-1” вперед і подарував надію на камбек за сумою двох матчів. Наступні 15 хвилин вболівальники прожили в очікуванні вирішального голу, Кучер освіжив атаку і… За 5 хвилин все стало на свої місця. Спочатку Шпорар зрівняв рахунок, а трохи пізніше свіжий Танчик отримав червону картку за грубий фол у центрі поля. В підсумку – 2:2 і далі йде “Панатінаїкос”.

Ліга чемпіонів. Другий кваліфікаційний раунд

01.08.2023

“Панатінаїкос” – “Дніпро-1” – 2:2 (перший матч – 3:1)
Голи: Шпорар, 15, 70 – Довбик, 24, Сарапій, 54
Вилучення: Танчик, 75 (“Дніпро-1”)

В наступному раунді на “Панатінаїкос” чекає зустріч з “Марселем” Руслана Малиновського. “Дніпро-1” продовжить свій єврокубковий сезон у Лізі Європи. В третьому кваліфікаційному раунді ЛЄ команда Олександра Кучера зіграє з чеською “Славією”.

А вже найближчими вихідними дніпряни проведуть свій перший матч в УПЛ проти “Полісся”. Поєдинки УПЛ в прямому етері дивіться на ОТТ-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на платформу setantasports.com, щоб не пропустити матчі УПЛ, а також найсильніших ліг Європи.