2023 Aug 04, 23:02 ПП

“Динамо” розвинуло вдалий початок сезону впевненою перемогою над “Оболонню” (4:2).

“Оболонь” – “Динамо”

Матч київських команд несподівано вийшов досить рівним. “Динамо”, звісно, більше контролювало м’яч, але “Оболонь” не поступалася “біло-синім” у кількості створених моментів. Більше того, саме господарі забили перший м’яч, але арбітр відмінив його через дуже спірний офсайд (не обійшлося без перегляду VAR). Цікаво, що за кілька хвилин Ванат забив в аналогічному епізоді, але цього разу VAR став на сторону атаки.

Цей гол не зупинив “Оболонь”, яка йшла вперед і регулярно перевіряла готовність Бущана. Але замість рахунку 1:1 ми побачили другий гол “Динамо”. Мороз в’їхав у підкаті в Буяльського, коли епізод вже був дограний і Віталій здійснив невдалий простріл. Ярмоленко з точки забив свій сотий м’яч в УПЛ.

Наприкінці тайму “Оболонь” повернулася у гру після голу зі штрафного (знову не обійшлося без підозри на офсайд і перегляду VAR). Проте радість тривала недовго, адже Буяльський встиг відновити перевагу у 2 голи на 5-й доданій хвилині.

Після перерви “Динамо” вдалося засушити гру, і хоч команди і обмінялись голами, перемозі підопічних Луческу нічого не загрожувало. З високою ймовірністю саме “Динамо” залишиться лідером УПЛ після другого туру.

УПЛ. 2 тур

4 серпня

“Оболонь” – “Динамо” – 2:4
Голи: Черненко, 44, Карась, 50 – Ванат, 20, Ярмоленко, 31 (пен), 76 (пен), Буяльський, 45+5,
Вилучення: Груша, 73 (“Оболонь“)

Цими вихідними пройдуть ще 6 матчів 2-го туру УПЛ. Частину з них у прямому етері дивіться на ОТТ-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на платформу setantasports.com, щоб не пропустити матчі УПЛ, а також найсильніших ліг Європи.