УПЛ. “Дніпро-1” переміг “Рух” на останніх хвилинах

Дніпро-1 переміг Рух

Відбулись заключні матчі 22 туру УПЛ. “Дніпро-1” зустрівся з “Рухом”, а “Олександрія” зіграла з “Інгульцем”.

“Дніпро-1” – “Рух”

У середині першого тайму здавалась, що гра проти “Руха” стане легкою прогулянкою для підопічних Кучера. На той момент рахунок у матчі був вже 2:0. На 9 хвилині Паньків не зміг відбити м’яч до лінії воріт після удару Сарапія, а на 27-ій Довбик впевнено реалізував 11-метровий, який на свої ворота приніс Кітела.

Проте “жовто-чорні” змогли повернутись у гру, щоправда, багато в чому допомогли помилки в обороні “Дніпра-1”. Спершу Сваток скинув м’яч на набігаючого Таллеса, а бразилець зловив голкіпера суперника на протиході. Ще через кілька хвилин Вже Валеф вибіг за межі штрафного та не зміг поборотись за м’яч, Климчук забивав практично у пусті ворота.

У другому таймі дніпряни істотно переважали суперника, але насправді гострі моменти почали створювати вже ближче до фінального свистка. Один з таких завершився голом Когута на 90+4 хвилині. Ігор виграв боротьбу у захисників “Руха” та пробив у ближній кут воріт.

Команда Кучера знову перемогла “Рух” на останніх хвилинах матчу. “Дніпро-1” заробив три очки та повернув собі другу сходинку у турнірній таблиці. Команда має 48 залікових пунктів та після нічиєї “Шахтаря” та “Динамо” відстає від “гірників” на 5 очок, маючи гру в запасі.