УПЛ. “Дніпро-1” дотиснув “Інгулець”

В суботу 29 квітня свої матчі УПЛ зіграли “Дніпро-1” і “Зоря”.

“Інгулець” – “Дніпро-1” – 0:2

“Інгулець” зміг дати справжній бій претенденту на чемпіонство і навіть міг заробити щонайменше одне очко. Команда Сергія Ковальця непогано захищалась, іноді цікаво контратакувала і кілька разів перевірила Владислава Рибака дальніми ударами.

В першому таймі цього вистачило, щоб втримати нульову нічию, а за кілька хвилин по перерві господарі мали виходити вперед. Вони запресингували Сватка біля його штрафного майданчика і вивели Запорожця на ударну позицію, але той пробив недостатньо сильно щоб переграти Рибака.

Відплата наступила миттєво. Арбітр поставив дуже сумнівний пенальті на Гуцуляку і Довбик відкрив рахунок потужним ударом з точки.

А ще за кілька хвилин захисники “Інгульця” проґавили довжелезне закидання Сватка зі своєї половини поля на лінію штрафного майданчика. Когут зробив ривок за спини оборонцям і в один дотик головою перекинув Білика. Дуже ефектний м’яч.

Після цього гру можна було закінчувати, бо у господарів не залишилося сил на камбек. “Дніпро-1” переміг 2:0 і підтягнувся до “Шахтаря” на відстань 5 очок.

“Зоря” провела дуже якісний матч проти “Чорноморця”. Команда ван Леувена переважалу суперника протягом усього матчу, а найбільше виділявся панамець Герреро. На його рахунку гол+асист, але партнери зіпсували щонайменше ще 2 потенційно гольові передачі від свого форварда.

Впевнена перемога луганців дозволила їм відновити 5-очковий відрив від “Динамо”.

Голи: Вітенчук, пен. 73 – Безуглий, 52

Наступний тур УПЛ пройде посеред тижня. “Шахтар” зіграє з “Минаєм”, “Дніпро-1” – з “Металістом”, а “Динамо” поїде в гості до “Ворскли”. Дивіться матчі Української Прем’єр-Ліги в прямому етері на Setanta Sports.