УПЛ. “Динамо” та “Шахтар” здобули впевнені перемоги

Шахтар та Динамо перемогли

Відбулись поєдинки 22 туру УПЛ. “Динамо” зіграло з “Металістом”, а “Шахтар” – з “Колосом”.

“Металіст” – “Динамо”

У першому таймі кияни не мали необхідної переваги, аби забити гол. В більшості га була рівною, без моментів. Все змінилось після вилучення Романюка на початку другого тайму. Підопічні Шовковського почали активніше грати в атаці та створювати моменти.

Рахунок у матчі красивим ударом з дальньої відстані на 70 хвилині відкрив Олександр Сирота. Вже за 5 хвилин Ванат залишився один в центрі воротарського майданчика та замкнув передачу Кабаєва.

На 81 хвилині Прядун відіграв один гол для “Металіста”: Картушов скористався помилкою Попова, відібрав м’яч та вивів Прядуна віч-на-віч з голкіпером. Той не схибив. Проте вже у компенсований час кияни провели хорошу атаку, яку влучним ударом завершив Вівчаренко.

“Колос” – “Шахтар”

“Гірники”, як і “Динамо”, провели не надто впевнений перший тайм. “Колос” навіть вийшов вперед: на 13 хвилині Оріховський отримав передачу в центрі штрафного майданчику та прошив Трубіна. До завершення першого тайму “Шахтар” не зміг створити достатньо небезпечних голів для гола.

Проте на другий тайм “Шахтар” вийшов зовсім іншим. Вже на 47 хвилині “гірники” заробили пенальті, який реалізував Бондаренко, а ще через 5 хвилин Траоре з близької відстані вивів “Шахтар” вперед. А на 80 хвилині рахунок став 3:1 – Келсі вдало зіграв на добиванні.