Україна U21 перемогла Північну Ірландію U21
2023 Sep 13, 12:54 ПП

У матчі першого туру кваліфікації на Євро-2025 Україна U21 перемогла однолітків з Північної Ірландії з рахунком 1:0.

Україна U21 – Північна Ірландія U21

Українська молодіжка була явним фаворитом у матчі проти Північної Ірландії, але поєдинок видався не таким й простим. Команда Унаї Мельгоси хоч і мала ігрову перевагу, особливо у першому таймі, але ніяк не могла забити або навіть створити 100% момент. Суперник дуже вдало закривався на власній частині поля, чудово перекривав зони та час від часу навіть вибігав в контратаки.

Були сподівання на те, що після перерви збірна України вийде ще більш налаштованою, але сталось все навпаки. Північна Ірландія почала більше контролювати м’яч, у порівнянні з першим таймом, та частіше переходити в атаку. Проте перевага все одно була на стороні “синьо-жовтих”. І на 70 хвилині Україна U21 забила єдиний гол у матчі. Квасниця, Красниця та Роман розіграли комбінацію на третього, і останній вразив ворота суперника.

Це був перший офіційний поєдинок молодіжної збірної України під керівництвом Унаї Мельгоси. За кілька днів до цього Україна U21 провела товариський матч проти однолітків з Німеччини, де поступилась з рахунком 0:2.

Євро-2025 U21. Кваліфікація

12.09.2023

Україна U21 – Північна Ірландія U21 – 1:0
Гол: Роман, 70

Наступний матч молодіжна збірна України проведе за місяць, 12 жовтня, на виїзді гратиме проти однолітків з Люксембургу.