Україна U21 програла Німеччині U21
2023 Sep 09, 10:01 ДП
1 хвилин читання

Молодіжна збірна України у рамках підготовки до старту кваліфікації на Євро-2025 провела товариський поєдинок проти однолітків з Німеччини.

Німеччина U21 – Україна U21

На старті поєдинку “синьо-жовті” намагались тримати м’яч, але швидко втратили ініціативу. Господарі ж почали створювати свої моменти, кілька разів удари суперника взяли на себе захисники, у інших же випадках виручав Нещерет. В України ж гра в нападі зовсім не клеїлась – мінімум ударів по воротах суперника у першому таймі.

По перерві тренери обидвох команд практично повністю змінили склад, аби подивитись в дії якомога більшу кількість гравців. Українці провели кілька випадів, але без завершення. А ось Німеччина на 53 хвилині відкрила рахунок у матчі. У середині другого тайму кілька ударів по воротах суперника завдав Рубчинський, але нічого небезпечного. А ось німці відповіли другим голом на 88 хвилині.

Товариський матч

Німеччина U21 – Україна U21 – 2:0
Голи: Беєр, 53, Лемперле, 88

Зауважимо, що це був перший поєдинок для України U21 під керівництвом нового тренера Унаї Мельгоси та після вильоту з півфіналу Євро-2023 від Іспанії.

Україна U21 у відборі на Євро-2025

Вже 12 вересня молодіжка стартує у кваліфікації на наступний чемпіонат Європи U21. Суперник – збірна Північної Ірландії. Матч відбудеться у Словаччині та розпочнеться о 19:30 за київським часом.

Окрім України та Північної Ірландії у групі F гратимуть Англія, Сербія, Азербайджан та Люксембург. Далі пройдуть переможці груп, 3 найкращих других місця та 3 переможці плей-оф серед інших команд, які посіли у своїх групах другу сходинку.