Україна U21 програла Іспанії у півфіналі Євро-2023

Україна U21 програла Іспанії U21

Молодіжна збірна України вдало почала матч проти Іспанії, але не втримала путівку у фінал Євро-2023 (1:5).

Іспанія U21 – Україна U21

Сенсаційний шлях молодіжної збірної України на Євро-2023 завершився на стадії півфіналу. Команді Ротаня не вдалось вдруге на турнірі нав’язати боротьбу одноліткам з Іспанії.

Українцям з перших хвилин не вдалось взяти гру та м’яч під контроль, замість них це зробила збірна Іспанії та почала створювати моменти. Перші удари пройшли повз ворота, або ж виручав Трубін. Але на 13 хвилині на перший план знову вийшов Михайло Мудрик. Вінгер “Челсі” накрутив кількох суперників на фланзі та прострілив на вільного Бондаренка, який і відкрив рахунок у матчі.

Проте вже за 4 хвилини рахунок знову став рівним. Руїс отримав передачу у штрафному майданчику, оббіг Бражка, обіграв Трубіна та пробив поміж ніг Таловєрову. З цього моменту у іспанців залітало практично все, що летіло в сторону воріт Трубіна. Вже на 24 хвилині Сансет дальнім ударом поцілив у кут воріт та вивів свою команду вперед.

У другому таймі Україна U21 намагалась перехопити ініціативу та все ж врятувати поєдинок. І моментами це вдавалось, але якщо у попередніх матчах “синьо-жовтим” відверто щастило, то тут все було навпаки. Українці не могли реалізувати, здавалось, вбивчі моменти. А іспанці влучали у ворота з найнеочікуваніших позицій.

На 54 хвилині Бондаренко віддав передачу у своєму штрафному, яку перехопив Бланко та одразу ж пробив у дальній кут воріт. На 6-ій Орос красивим обвідним ударом зробив рахунок 4:1. А крапку у матчі поставив Орос після контратаки Іспанії 5 в 4.

Євро-2023 U21. 1/2 фіналу

05.07.2023

Іспанія U21 – Україна U21 – 5:1
Голи: Руїс, 17, Сансет, 24, Бланко, 54, Орос, 68, Гомес, 78 – Бондаренко, 13

У фіналі молодіжного чемпіонату Європи Іспанія зіграє проти Англії, яка трохи раніше перемогла Ізраїль з рахунком 3:0. Вирішальний поєдинок відбудеться 8 липня, початок – о 19:00.