2023 Jul 05, 22:22 ПП

Молодіжна збірна Англії вийшла у фінал Євро-2023 U21, розгромивши Ізраїль (3:0).

Ізраїль програв на цьому Євро всього 2 матчі, і в обох випадках суперниками були саме англійці. Як і в групі, “три леви” легко перемогли, не дозволивши ізраїльтянам створити нічого біля своїх воріт.

Збірна Англії одразу затиснула суперника біля його воріт. Атаки фаворита плавно перетікали одна в іншу, а на 12 хвилині майбутній фіналіст створив три гольових моменти за кілька секунд. Почалося все з пресингу біля чужих воріт, а закінчилося заробленим пенальті, який не реалізував Гіббз-Вайт (пробив повз ворота).

Свій гол хавбек “Ноттінгема” забив ближче до кінця першого тайму. Коул Палмер вирізав ідеальну передачу в центр штрафного майданчика, а Гіббз-Вайт вистрибнув вище за двох центральних захисників.

Після перерви картина сильно не змінилася. Англія атакувала і створювала гостроту, Ізраїль – тільки намагався наблизитись до штрафного майданчика суперника і пробити здалеку. Єдиний свій реальний шанс (за сумісництвом – єдиний постріл у площину) ізраїльтяни створили на 84 хвилині, але удар впритул потягнув Траффорд.

Але на той момент рахунок був вже 2:0. Це Палмер дотягнувся до прострілу Сміт-Роу в кількох метрах від воріт. Останній м’яч забив Кемерон Арчер з пенальті.

Огляд матчу Ізраїль U21 – Англія U21

Євро-2023 U21. 1/2 фіналу

05.07.2023

Ізраїль U21 – Англія U21 – 0:3
Голи: Гіббз-Вайт, 42, Палмер, 63, Арчер, 90 (пен)

Другий фіналіст визначиться у протистоянні збірних України та Іспанії. Матч розпочнеться о 22:00 за Києвом. Попередній поєдинок цих суперників на груповому етапі завершився внічию 2:2, але тоді обидві команди зіграли резервними складами.