Італія – Україна 2:1. Заслужена поразка команди Реброва

Україна поступилась Італії

Відбувся поєдинок відбору на Євро-2024 Італія – Україна. Команда Реброва поступилась з рахунком 1:2.

Італія – Україна

Старт поєдинку дав чітко зрозуміти, що криза в збірній Італії, про яку всі говорили перед поєдинком, кудись безслідно зникла. Підопічні Спалетті виглядали дуже переконливо практично в усіх аспектах гри: чудовий контроль м’яча, різноманітні загострення з використанням діагоналей, успішний дриблінг 1 в 1, хороший пресинг. У першій частині першого тайму було важко зрозуміти з рахунок чого Україна може створити проблеми такій Італії.

Проте голи все одно прийшли після помилок. Спершу підковзнувся Судаков біля власного штрафного майданчику, подарувавши м’яч супернику, а згодом Конопля не витримав лінію офсайду. Вже на 29 хвилині Україна поступалась з рахунком 0:2.

Вже наприкінці тайму підопічні Реброва трохи прокинулись та стали грати не так обережно, а намагатись загострювати. Та й Італія, перемагаючи 2:0, почала дозволяти переходити з м’ячем на свою частину поля. І тут стало зрозуміло, що в захисті Італії є проблеми. На 41 хвилині Ярмоленко відіграв один м’яч, що давало надію на позитивний результат за підсумками поєдинку.

Початок другого тайму у виконанні збірної України також приємно здивував. Підопічні Реброва додали в агресії, сміливості та фізиці. Проте цього було замало, аби нав’язати італійцям конкуренцію. Команда Спалетті все одно регулярно створювала небезпечні моменти та могла забивати не один м’яч. Україна ж намагалась створити камбек навіть на останніх секундах, але у підсумку поразка 1:2.

Євро-2024, кваліфікація

12.09.2023

Італія – Україна – 2:1
Голи: Фраттезі, 12, 29 – Ярмоленко, 41

Турнірна таблиця відбору на Євро-2024

Після поразки Італії Україна опустилась на 3 сходинку у групі C. У команди Реброва однакова кількість очок з італійцями та македонцями, але підопічні Спалетті мають ще одну гру в запасі.