ЛЄ. “Рома” поступилась “Феєнорду”, камбек “Севільї” проти МЮ

В четвер, 13 квітня, пройшли перші чвертьфінальні матчі Ліги Європи. Поєдинок МЮ – “Севілья” обернувся яскравим камбеком (2:2), “Феєнорд” помстився “Ромі” (1:0).

“Манчестер Юнайтед” – “Севілья” – 2:2

Матч МЮ – “Севілья” став прикрасою цього ігрового дня. “Юнайтед” зробили все необхідне для перемоги, але занадто рано повірили у свій успіх, за що і були покарані “Севільєю”.

Команда тен Гага вийшла на поле домінувати і навіть забила на перших же секундах, але офсайд Санчо змусив дещо відкласти святкування. Тим не менш, господарі змогли швидко забити, і не один гол, а одразу два. Спочатку Фернандеш, а згодом і Марсьяль передачею врозріз знайшли Забітцера, який балансував на лініх офсайду, після чого австрійцю залишалось тільки пробити повз Буну.

Здавалось, що МЮ розгромить суперника, бо “Севілья” довгий час не могла знайти себе, а манкуніанці продовжували тиснути. В другому таймі тен Гаг вирішив поберегти лідерів, поступово знімаючи з гри Варана, Фернандеша, Санчо, Марсьяля та Антоні. “Юнайтед” перейшов у режим економії енергії, а “Севілья” тільки розігралась.

Щойно пройшла остання заміна МЮ, “Севілья” відіграла один гол. У досить безпечній ситуації Хесус Навас прострілював з гострого кута і Маласія зрізав м’яч у власні ворота. Іспанці відчули запах крові і одразу ж кинули всі сили в атаку.

Замість безнадійних 0:2 на горизонті з’явилась виїздна нічия на “Олд Траффорд” і севільці вхопились за неї обома руками. Не обійшлося без фарту – у одній із численних атак Ен Несірі головою пробивав повз ворота, м’яч влучив у Магуайра і змінив траекторію, опинившись у сітці. Несподівана, але справедлива нічия 2:2.

В першому матчі дня “Феєнорд” взяв реванш у “Роми” за поразку в фіналі Ліги конференцій. Роттердамці, які набрали фантастичну форму, знову виглядали цікавіше за римлян, але цього разу змогли трансформувати перевагу в рахунок на табло (1:0). Єдиний гол фантастичним ударом з льоту забив Матс Віффер. Хоча до цього “Рома” мала відкривати рахунок, та Лоренцо Пеллегріні з пенальті пробив у стійку.

З мінімальним рахунком виграв свій матч і “Ювентус” (1:0). “Спортінг” майже всі 90 хвилин виглядав краще, але один стандарт і гол Гатті на добиванні вирішив долю матчу. Відзначимо також, що голкіпер “Юве” Войцех Щенсний залишив поле ще у першому таймі через проблеми зі здоров’ям.

В останньому чвертьфіналі “Баєр” ледь врятувався в домашньому матчі з бельгійським “Юніоном”. Флоріан Вірц зрівняв рахунок за кілька хвилин до фінального свистка (1:1).

Гол: Гатті, 73

Матчі-відповіді у цих парах пройдуть у четвер 20 квітня. До цього “Манчестер Юнайтед” має завітати в Ноттінгем на гру АПЛ. Дивіться матч МЮ – “Ноттінгем” та інші поєдинки чемпіонату Англії в прямому етері на ОТТ-платформі Setanta Sports.