Півфінали ЛЄ
2024 May 03, 10:10 ДП
2 хвилин читання

2 травня пройшли перші півфінальні матчі в Лізі Європи – непереможний Баєр завітав в гості до Роми, а Марсель приймав Аталанту. Результати Ліги Європи в огляді Setanta Sports.

Рома – Баєр

Повторення минулорічного півфіналу в Римі показало, чим Рома Де Россі відрізняється від Роми Моурінью. Якщо тоді римляни відбивались 180 хвилин і пройшли далі завдяки єдиному голу, то зараз “вовки” показали цікавий футбол, проте майже втратили шанси на вихід у фінал після першого матчу.

Баєр стримав стартовий натиск господарів і поступово почав перехоплювати ініціативу після 20-ї хвилини. А вже на 28-й Грімальдо обікрав Карсдорпа на фланзі і викотив під удар Вірцу – 1:0.

Цей гол остаточно вибив Рому з колії і гра повністю перейшла під контроль гостей. Це відобразилося на табло в середині другого тайму, коли Андіх, який на вихідних врятував безпрограшну серію Баєра, поклав шедевральний гол з-за меж штрафного майданчика. 2:0 і леверкузенці ще на крок наблизились до треблу.

В іншому півфіналі Марсель і Аталанта не змогли визначити сильнішого. Команди обмінялися голами на старті поєдинку і на цьому вирішили зупинитись – 1:1.

Результати Ліги Європи. 1/2 фіналу

02.05.2024

Рома – Баєр – 2:0
Голи: Вірц, 28, Андріх, 73

Марсель – Аталанта – 1:1
Голи: Мбемба, 20 – Скамакка, 11

Матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи пройдуть 9 травня о 22:00 за Києвом.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.