Півфінали ЛК
2024 May 03, 09:00 ДП
2 хвилин читання

2 травня пройшли перші півфінали третього за рангом єврокубка – Астон Вілла приймала Олімпіакос, а Брюгге завітав в гості до Фіорентини. Результати Ліги конференцій в огляді Setanta Sports.

Астон Вілла – Олімпіакос

Обидва півфінали вийшли досить результативними, а більше голів глядачі побачили в Бірмінгемі, де Астон Вілла приймала Олімпіакос. Виявилось, що магія Унаї Емері в Лізі конференцій працює не так добре, як в ЛЄ, адже його команда програла один із найважливіших матчів сезону.

Олімпіакос, який у попередньому раунді тільки в серії пенальті пройшов Фенербахче, продемонстрував дива ефективності, реалізувавши майже всі свої моменти, а Аюб Ель-Каабі завдяки хет-трику вийшов на перше місце гонки бомбардирів ЛК. Астон Вілла більше атакувала і створювала більше гостроти, але втримати прийнятний результат не змогла.

Фіорентина – Брюгге

Фіорентина на шляху до другого поспіль фіналу Ліги конференцій мала громити Брюгге, а натомість ледь вирвала перемогу. “Фіалки” двічі забили в першому таймі, а на 61-й хвилині за рахунку 2:1 залишились у більшості. Здавалося, далі має бути добивання ослабленого суперника, але гості в меншості відігралися і ледь не втримали нічию. Тільки гол МʼБала Нзола в компенсований час зіпсував настрій бельгійцям.

Вилучення: Оньєдіка, 61 (Брюгге)

Матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги конференцій пройдуть 9 травня о 22:00 за Києвом.

Фінал Ліги конференцій відбудеться 29 травня в Афінах.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.