Шалена серія пенальті в Ліллі та інші результати 1/4 фіналу Ліги конференцій

Результати Ліги конференцій

18 квітня визначились всі півфіналісти третього за рангом єврокубку. Результати 1/4 фіналу Ліги конференцій в огляді Setanta Sports.

Лілль – Астон Вілла

Лілль та Астон Вілла абсолютно виправдали очікування, влаштувавши справжнє шоу з драматичною розвʼязкою. Після поразки в першому матчі французи змушені були йти вперед і у них це виходило досить непогано. Один із перших моментів “догів” завершився точним ударом Язіджи після прострілу Гудмундссона і рахунок за сумою двох матчів став рівним.

Цікаво, що навіть після цього Астон Вілла не прокинулась. Команда Унаї Емері жахливо почала матч, жодного разу не пробивши по воротах до перерви. В другому таймі хід гри не змінився. Лілль продовжив тиснути, а Вілла беззубо відбивалася. На 67-й хвилині ситуація стала критичною для гостей – Бенжамен Андре відгукнувся на подачу з кутового і забив другий мʼяч у їхні ворота.

Тільки після цього бірмінгемці панічно схопились рятувати матч. Найкращий гравець Вілли Метью Кеш взяв кількістю своїх ударів, один з яких і зрівняв рахунок у двоматчевому протистоянні. Додатковий час переможця не виявив, тому все вирішувалося в серії пенальті.

Тут вже своє слово сказав чемпіон світу Емі Мартінес. Аргентинцю, який вкрав перемогу на мундіалі у збірної Франції, вболівальники влаштували просто пекельний прийом, а він відповів своєю грою. Мартінес витягнув перший удар в серії, після чого став жестикулювати в напрямку вболівальників, за що отримав жовту картку від арбітра. Це вже було його друге попередження, тому всі застигли в очікуванні вилучення, але його не сталося. Як виявилось, картки, отримані протягом гри, під час серії пенальті не враховуються. Еміліано залишився на полі, витягнув останній удар капітана Лілля Бенжамена Андре і відсвяткував це танцями перед трибунами. Фантастика!

Фіорентина – Вікторія (Пльзень)

Не вдалося уникнути додаткового часу у ще двох чвертьфіналах. Фіорентина знову домінувала протягом 90 хвилин, але змогла зламати оборону пльзенської Вікторії тільки в екстра-таймі (2:0). 40 ударів проти 2 (та ще й неточних) – неймовірна статистика матчу у Флоренції.

Фенербахче – Олімпіакос

Фенербахче дуже швидко відіграв дефіцит в один мʼяч на користь Олімпіакоса, але після цього команди ніби одразу погодились на серію пенальті. За наступні 110 хвилин на полі було більше пристрастей і нервів, ніж футболу, а путівку в півфінал греки вирвали вже завдяки післяматчевим одинадцятиметровим. Вирішальний промах на рахунку Леонардо Бонуччі.

ПАОК – Брюгге

І тільки Брюгге без проблем розібрався з ПАОКом. Бельгійці, які мали запас в один мʼяч, ще до перерви забили двічі і закрили питання виходу в наступний раунд.

Результати Ліги конференцій, 1/4 фіналу

11.04.2024

ЛілльАстон Вілла – 2:1, по пен. 3:4 (перший матч – 1:2)
Голи: Язіджи, 15, Андре, 67 – Кеш, 87

Фіорентина – Вікторія (Пльзень) – 2:0 (перший матч – 0:0)
Голи: Гонсалес, 92, Бірагі, 108
Вилучення: Каду, 66 (Вікторія)

ПАОК – Брюгге – 0:2 (перший матч – 0:1)
Голи: Ютгла, 33, 45

ФенербахчеОлімпіакос – 1:0, по пен. 2:3 (перший матч – 2:3)
Гол: Кахведжи, 11
Вилучення: Нтої, 120+4 (Олімпіакос)

Таким чином сформувалися півфінальні пари Ліги конференцій. Перші поєдинки пройдуть 2 травня, а матчі-відповіді – 9 травня о 22:00 за Києвом.