Результати Ліги Європи: Трубін не витягнув Бенфіку у півфінал, Аталанта пройшла Ліверпуль

Марсель пройшов Бенфіку та інші результати Ліги Європи

18 квітня пройшли чвертьфінальні матчі-відповіді ЛЄ. Про поразку Бенфіки Анатолія Трубіна, Мілана та інші результати Ліги Європи в огляді Setanta Sports.

Аталанта – Ліверпуль

Ліверпуль так і не зміг нав’язати боротьбу Аталанті за вихід у півфінал після поразки 0:3 у першому матчі. У першому таймі команда Клоппа виглядала такою, що може поборотись за прохід. Позитиву додавав і гол на старті матчу з пенальті. Але у другому італійці просто закрили червоних активним індивідуальним пресингом.

Вест Гем – Баєр

По першому тайму здавалось, що Вест Гем також має непогані шанси проти Баєра. Англійці створили багато моментів і могли забивати понад 1 гол, у німців в цей час моментів не було зовсім. Але у другому таймі картина змінилась. Команда Алонсо не лише не дала супернику розвинути успіх, але й зрівняла рахунок.

Марсель – Бенфіка

Після перемоги у першому матчі Бенфіка Анатолія Трубіна не змогла пройти Марсель. Українець багато разів рятував свою команду, але все ж пропустив досить курйозний гол: мяч пролетів між ніг голкіперу, а потім Анатолій ще й добив його у власні ворота. Виручити у серії пенальті теж не вийшло, усі 4 удари Марсель реалізував.

Рома – Мілан

Рома круто розпочала матч проти Мілана і на 22 хвилину за сумою двох матчів вела вже 3:0. Вилучення Челіка хоч і повпливало на гру, але не надто критичним чином. Вовки не лише не вилетіли, але й зберегли перемогу у цьому конкретному поєдинку.