Результати Ліги Європи: Аталанта розгромила Ліверпуль, Баєр знову переміг

Результати ЛЄ

11 квітня пройшли перші чвертьфінальні матчі ЛЄ. Про перемоги Бенфіки Анатолія Трубіна, Аталанти на Енфілді та інші результати Ліги Європи в огляді Setanta Sports.

Ліверпуль – Аталанта

Аталанта несподівано завдала дуже болючої поразки Ліверпулю (3:0). Юрген Клопп хотів поберегти своїх лідерів, але змушений був випускати їх по перерві, та навіть це не врятувало ситуацію. Аталанта мало володіла мʼячем, терпіла тиск суперника, а вилітаючи в контратаки створювала навіть більш гострі моменти.

Екс-гравець Вест Гема Джанлука Скамакка незадовго до перерви замкнув простріл з флангу і відкрив рахунок. На 60-й хвилині центрфорвард повторив цей трюк, а виглядало все ніби на тренуванні. Жоден захисник не те що не заважав Скамацці, а й навіть не був близько до епізоду. Добивання Пашалича на останніх хвилинах майже поховало надії Ліверпуля на вихід у півфінал.

Баєр – Вест Гем

Сам Вест Гем без Скамакки свій матч програв. “Молотобійці” приїхали в Леверкузен до непереможного Баєра, майже відстояли нульову нічию, але посипались на останніх хвилинах. Йонас Гофманн і Віктор Боніфас принесли майбутньому чемпіону Німеччини чергову пізню перемогу (2:0).

Мілан – Рома

Рома провела свій типовий матч, перекривши кисень Мілану. Після приходу Даніеле Де Россі “вовки” видавали один карнавал за іншим, але останніми тижнями все змінилось. Три з чотирьох поперередніх матчів римлян завершились із рахунком 1:0, а четвертий – 0:0. Гра на Сан Сіро чудово вписалася у цей логічний ряд.

Гості забили свій гол зі стандарту в середині першого тайму (відзначився Манчіні), після чого рідко ходили в атаку, відстоюючи непоганий результат. Мілан, у свою чергу, створив чимало моментів біля воріт Свілара, та реалізувати жоден з них не зміг.

Бенфіка – Марсель

Бенфіка Анатолія Трубіна не без проблем здолала кривдника донецького Шахтаря – Марсель. Цей матч міг би завершитись нульовою нічиєю, але ефективність обох команд була значно вищою за якість створених моментів.

На 16-й хвилині Рафа Сілва відкрив рахунок, прослизнувши між захисниками гостей. На початку другого тайму Анхель Ді Марія розігнав контратаку, обігрався з партнером і подвоїв перевагу “орлів”. А за 15 хвилин Обамеянг втік на побачення з Трубіним і відіграв один мʼяч.

Голи: Р. Сілва, 16, Ді Марія, 52 – Обамеянг, 67

Матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи пройдуть за тиждень – 18 квітня о 22:00 за Києвом.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.