Перемога Астон Вілли над Ліллем та інші результати Ліги конференцій

Результати ЛК

В четвер 11 квітня пройшли перші чвертьфінальні матчі третього за статусом єврокубка. Перемоги Астон Вілли і Брюгге та інші результати Ліги конференцій в огляді Setanta Sports.

Астон Вілла – Лілль

Центральний матч ігрового дня в Лізі конференцій вийшов досить куцим на події. Астон Вілла і Лілль наче і провели якісний поєдинок, проте всі три голи залетіли у ворота після кутових.

На початку гри Оллі Воткінс досить легко відкрив рахунок, замкнувши подачу безпосередньо з кута поля. Одразу по перерві Джон Макгінн взяв участь у розіграші кутового і поклав мʼяч у сітку потужним пострілом з-за меж штрафного майданчика. Врятувати хоч якісь шанси на вихід у півфінал Ліллю допоміг Бафоде Діакіте, який відіграв один мʼяч за кілька хвилин до фінального свистка.

Вікторія (Пльзень) – Фіорентина

Інший представник топ-чемпіонату Фіорентина свій матч виграти не змогла. “Фіалки” повністю домінували над пльзенською Вікторією, але створили не так вже й багато небезпеки біля її воріт. В підсумку, 0:0 і інтрига на матч-відповідь.

Брюгге – ПАОК

З таким же рахунком міг завершитись і матч Брюгге – ПАОК, але бельгійці реалізували один з небагатьох моментів. Фетлесен зміг отримати мʼяч на вході у штрафний майданчик і пробив майже без супротиву.

Олімпіакос – Фенербахче

Найцікавішим вийшов матч в Афінах, де Олімпіакос мав знищувати Фенербахче. Греки, які оформили фантастичний камбек в 1/8 фіналу, мало не ідеально відіграли першу годину. Вони не мали якоїсь серйозної переваги саме по грі, але ефективно використовували свої моменти і повели 3:0.

Одразу після цього господарі повірили, що перемога від них нікуди не подінеться, і швидко поплатились за це. Спочатку Тадич з пенальті, а потім Ірфан Кахведжі з гри скоротили відставання і повернули стамбульським вболівальникам надію на вихід у півфінал.

Голи: Фортуніс, 8, Йоветич, 32, Шикінью, 57 – Тадич, 68 (п), Кахведжі, 74

Матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги конференцій пройдуть за тиждень – 18 квітня о 22:00 за Києвом.