Виліт “Аякса”, шалені камбеки греків та інші результати Ліги конференцій

Результати Ліги конференцій

Визначились чвертьфіналісти третього за статусом єврокубка. Ганебний виліт “Аякса”, неймовірний камбек “Олімпіакоса” з 1:4 і ПАОКа з 0:2 та інші результати Ліги конференцій в огляді Setanta Sports.

Потенційно найцікавіший матч цієї стадії змагань перетворився на справжнє побиття. “Аякс”, який переживає не найкращі часи, не зміг нічого протиставити куражній “Астон Віллі”. Бірмінгемці повністю контролювали хід поєдинку, відкрили рахунок у першому таймі (Воткінс замкнув подачу з кутового), а після перерви просто знищили суперника, не дозволивши йому і поворухнутись (4:0).

“Лілль”, “Фенербахче” і “Фіорентина” спокійно втримали перевагу, яку здобули минулого тижня, а от у інших трьох парах відбулися дуже ефектні камбеки.

Перш за все мова про “Олімпіакос”, який зміг відігратися після домашніх 1:4. В першому таймі греки змели з поля “Маккабі” (Тель-Авів), забивши дещо випадкові три мʼячі, які тим не менш вписувались у логіку гри. Після перерви команди обмінялися голами і перевели гру в овертайм, де “Олімпіакос” відзначився ще двічі – 6:1. Фантастика!

За аналогічним сценарієм розпочався матч іншої грецької команди. ПАОК мав відігравати у загребського “Динамо” “всього” 2 голи і зробив це досить швидко. На перерву команди пішли за рахунку 3:0, а після неї хорвати один мʼяч відіграли. Втім, ПАОК не став чекати овертайма, забив ще двічі і вийшов у чвертьфінал.

“Брюгге” в домашньому матчі розгромив “Мольде” (3:0), перекресливши поразку 1:2 тижневої давнини. І тільки “Вікторія” з “Серветтом” не забили жодного голу за 210 хвилин і вирішили долю путівки в 1/4 у серії пенальті. Більш вдало з точки пробивали чехи – 3:1.

Результати Ліги конференцій. 1/8 фіналу, матчі-відповіді

14.03.2024

Астон Вілла – “Аякс” – 4:0 (перший матч – 0:0)
Голи: Воткінс, 25, Бейлі, 60, Дуран, 75, Діабі, 81
Вилучення: Маннсверк, 66 (“Аякс”)

Фіорентина” – “Маккабі” (Хайфа) – 1:1 (перший матч – 4:3)
Голи: Барак, 59 – Халайлі, 88

Лілль” – “Штурм” – 1:1 (перший матч – 3:0)
Голи: Сантос, 43 – Бірет, 45+1

Фенербахче” – “Юніон” – 0:1 (перший матч – 3:0)
Гол: Расмуссен, 68

Брюгге” – “Мольде” – 3:0 (перший матч – 1:2)
Голи: Сков Ольсен, 45+1, 48, Скурас, 70

ПАОК – “Динамо” (Загреб) – 5:1 (перший матч – 0:2)
Голи: Баба, 27, Сучич, 33 (аг), Льямас, 42, Куліеракіс, 72, Живкович, 88 (п) – Ходжа, 49

“Маккабі” (Тель-Авів) – “Олімпіакос” – 1:6 (перший матч – 4:1)
Голи: Захаві, 57 (п) – Поденсе, 10, Фортуніс, 36, Ель-Каабі, 45+3, 65, Йоветич, 93, Ель-Арабі, 103

“Вікторія” (Пльзень) – “Серветт” – 0:0, по пен. 3:1 (перший матч – 0:0)

Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу Ліги Конференцій відбудеться сьогодні о 15:00 за Києвом. Чвертьфінальні матчі пройдуть 11 і 18 квітня.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.