Нічия “Аякса” з “Астон Віллою” та інші результати Ліги конференцій

Результати Ліги конференцій

В третьому за рангом єврокубку пройшли перші матчі 1/8 фіналу. Всі результати Ліги конференцій в огляді Setanta Sports.

У двох парах інтрига згасла вже після перших 90 хвилин. “Лілль” і “Фенербахче” розгромили своїх суперників з однаковим рахунком 3:0 і тепер вдома можуть зіграти більш спокійно.

У центральному протистоянні цієї стадії “Аякс” і “Астон Вілла” сильнішого не виявили. Більше того, команди майже нічого не створили (0.89 xG на двох) і тільки вилученнями на останніх хвилинах розважили вболівальників.

Ще один представник топ-чемпіонату “Фіорентина” свою вольову перемогу над “Маккабі” з Хайфи вирвала тільки у компенсований час. Вирішальний гол на рахунку Антоніна Барака.

Результати Ліги конференцій. 1/8 фіналу

07.03.2024

“Аякс” – “Астон Вілла” – 0:0
Вилучення: Гооєр, 86 (“Аякс”) – Конса, 83 (“Астон Вілла”)

“Маккабі” (Хайфа) – “Фіорентина” – 3:4
Голи: Сек, 12, Кінда, 29, Халайлі, 67 – Нзола, 2, Бельтран, 58, Мандрагора, 73, Барак, 90+5
Вилучення: Шоу, 80 (“Маккабі”)

“Штурм” – “Лілль” – 0:3
Голи: Девід, 28, 51, Жегрова, 71

“Юніон” – “Фенербахче” – 0:3
Голи: Батшуаї, 20, Остервольде, 84, Тадич, 90+4 (п)

“Мольде” – “Брюгге” – 2:1
Голи: Стеневік, 43, Гульбрандсен, 90+2 – де Куйпер, 85 (п)

“Динамо” (Загреб) – ПАОК – 2:0
Голи: Петкович, 37, 71

“Олімпіакос” – “Маккабі” (Тель-Авів) – 1:4
Голи: Ель-Каабі, 13 – Захаві, 4, 30, Шахар, 9, Перец, 74

“Серветт” – “Вікторія” (Пльзень) – 0:0

Нагадаємо, 6-7 березня також пройшли перші матчі 1/8 фіналу Ліги Європи, в яких “Ліверпуль”, “Рома” та “Марсель” фактично гарантували собі місце у чвертьфіналі.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.