“Шахтар” поступився “Марселю” і вилетів з Ліги Європи

Марсель - Шахтар

Матч “Марсель” – “Шахтар” став останнім для українських команд у цьому євросезоні. “Гірники” прикро програли (1:3) і залишили Лігу Європи.

“Шахтар” мав реальні шанси вийти в наступний раунд і в певний період гри був однією ногою в 1/8 фіналу Ліги Європи. Тим більш прикрою видається підсумкова поразка, якої зазнала команда Маріно Пушича.

Перший матч показав, що з цим “Марселем” можна грати. Він не виглядає потужною зібраною командою, яка готова розривати в плей-оф Ліги Європи. Так, рівень середній рівень гравців у провансальців вищий, але ними ще потрібно правильно розпоряджатись, і у Дженнаро Гаттузо це виходило не найкращим чином.

“Шахтар” агресивніше почав матч, раз за разом розриваючи оборону господарів швидкими випадами. Одна з таких атак завершилась фолом на Егіналду і призначеним пенальті. Георгій Судаков легко реалізував удар з точки.

“Гірники” спробували одразу заспокоїти гру, але повторилась історія з першого матчу. Тільки тоді “Шахтар” миттєво відігравався, тепер це зробив “Марсель”. Харіт скористався провалом в опорній зоні чемпіона України, вивів Обамеянга на побачення з Різником і той забив свій 31 гол в Лізі Європи – новий рекорд турніру.

Другий тайм також почався з перевагою гостей, та згодом “Марсель” поступово перехопив ініціативу і зміг втілити її у рахунок на табло – Сарр і Кондогбія поховали надії донеччан на прохід далі.