Шахтар у ЛЄ
2024 Feb 15, 23:51 ПП

Матч раунду плей-оф Ліги Європи “Шахтар” – “Марсель” завершився внічию 2:2. Команди обмінялись голами за кілька хвилин до фінального свистка.

Гра “Шахтаря” з “Марселем” не порадувала якісним футболом, але її розвʼязка вийшла дійсно вогняною. Протягом компенсованого часу обидві команди встигли забити і покататись на емоційних американських гірках.

Після жеребкування Ліги Європи експерти в один голос називали “Марсель” фаворитом, але на футбольному полі ми цього не побачили. До перерви взагалі було важко сказати, чи збирається хоч одна з команд проходити далі, адже гра не йшла у обох суперників. У французів справи йшли навіть гірше, адже їм не завжди вдавалося вийти з-під пресингу “гірників” що призводило до гостроти біля їхніх воріт.

Після перерви ситуація стала змінюватись. Кількість моментів збільшилася, а з ними прийшли і перші голи. Спочатку відзначився “Марсель”, якому вдалося перехопити мʼяч на половині “Шахтаря”, після чого Клосс втік по флангу і прострілив на дальню стійку на Обамеянга. “Гірники” відповіли миттєво – Матвієнко поставив крапку у другій хвилі атаки після подачі зі штрафного.

Гра поступово йшла до нічиєї, як Обамеянг несподівано вибухнув і самотужки створив другий гол. Габонець на лівому фланзі обіграв двох суперників, пройшов до лицьової лінії і віддав трохи назад під удар Ндіає.

Та “Шахтар” не опустив руки і знайшов у собі сили відігратись. Мініатюрний Егіналду відгукнувся на подачу Зубкова і головою переправив мʼяч у ворота. 2:2 перед матчем-відповіддю, який пройде за тиждень на “Велодромі”.