Суперкубок Іспанії: “Барселона” зіграє з “Реалом” у фіналі

Барселона перемогла Осасуну в Суперкубку Іспанії

Відбувся дригий півфінальний поєдинок Суперкубка Іспанії, де “Барселона” перемогла “Осасуну”.

“Барселона” – “Осасуна”

Команди хоч і активно розпочали поєдинок та створили кілька небезпечних нагод за стартові 10 хвилин зустрічі, але ці моменти створювались не завдяки комбінаціям, а здебільшого після дальніх ударів та відскоків. Звісно, “Барселона” мала більше нагод у першому таймі, але вони не були 100%, а тому заслужені нулі на табло під час перерви.

Вже у другому таймі каталонці реалізували перший же свій момент. Гюндоган з глибини красиво знайшов Левандовського на лінії штрафного, а той обробив м’яч та поцілив у ближній кут.

До додаткового часу матч був досить спокійним, команди мали по моменту, який не змогли реалізувати. А ось вже у компенсований час Феліш пройшов захисника, віддав на Ямала, а той з кута штрафного вдруге вразив ворота суперника, принісши перемогу своїй команді.

Суперкубок Іспанії, півфінал

10.01.2024

Барселона” – “Осасуна” – 2:0
Голи: Левандовський, 59, Ямал, 90+3

Нагадаємо, що напередодні “Реал” став першим фіналістом Суперкубка Іспанії, обігравши в овертаймі “Атлетіко” з рахунком 5:3. Тому в фіналі на нас чекає “Ель-Класіко”. Вирішальний поєдинок Суперкубка Іспанії “Реал” – “Барселона” відбудеться 14 січня, початок гри о 21:00.

Де дивитись Суперкубок Іспанії?

Усі три матчі Суперкубка Іспанії транслюються в прямому ефірі на setantasports.com. Півфінальні матчі “Реал” – “Атлетіко” та “Барселона” – “Осасуна” ви вже мали змогу подивитись. Тепер фінал “Реал” – “Барселона” буде ексклюзивно показаний на платформі setantasports.com.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ UFC та багатьох інших турнірів.