Іспанія вдруге поспіль зіграє у фіналі Ліги націй

Збірна Іспанії завдяки пізньому голу Хоселу перемогла Італію і вдруге поспіль пробилася у фінал Ліги націй.

В минулому розіграші Ліги націй іспанці та італійці вже зустрічались на стадії півфіналу і тоді перемогу святкувала команда Луїса Енріке. Той матч обірвав фантастичну серію італійців, яка налічувала 37 матчів без поразок.

Цього разу збірна Іспанії вже без Луїса Енріке переграла “скуадру адзурру” з тим самим рахунком 2:1, а Леонардо Бонуччі знову став одним з антигероїв матчу. Якщо два роки тому центрбек отримав вилучення в першому таймі, то зараз він разом із Доннаруммою привіз непотрібний гол вже на 3-й хвилині гри.

Голкіпер розпочав атаку пасом на Бонуччі, якого пресингували одразу 3 іспанці, Лео не встигг зорієнтуватись, втратив м’яч і Єремі Піно відкрив рахунок.

Та вже за кілька хвилин Дзаньоло влучив у руку Ле Нормана біля воріт Унаї Сімона і арбітр вказав на точку. Чіро Іммобіле без нервів виконав вирок судді.

А далі ми побачили майже 80 хвилин переваги іспанців, які просто більше хотіли вийти у фінал Ліги націй. Вони більше тримали м’яч, створювали більше моментів і, в підсумку, забили більше голів.

Поки Джек Гріліш виходить із алкогольної коми, інший герой фіналу Ліги чемпіонів Родрі видав топ-матч за збірну. На 88 хвилині він зробив те, що частенько робить в “Сіті” – зіграв на підборі і наважився на удар. Після двох рикошетів м’яч опинився у Хоселу і той буквально з метра переграв голкіпера.

Іспанія абсолютно заслужено виходить у фінал, де на неї вже чекає Хорватія.

Ліга націй, півфінал

15.06.2023

Іспанія – Італія – 2:1
Голи: Піно, 3, Хоселу, 88 – Іммобіле, 11 (пен.)

Вирішальні матчі турніру пройдуть в неділю 18 червня. О 16:00 за Києвом Нідерланди та Італія розіграють третє місце, а фінал Ліги націй Хорватія – Іспанія розпочнеться о 21:45.