Ліга націй. Хорватія перемогла Нідерланди та вийшла в фінал

Хорватія перемогла Нідерланди

Відбувся перший півфінальний матч Ліги націй, у якому Хорватія перемогла Нідерланди в овертаймах.

Нідерланди – Хорватія

Команди розпочали півфінальний поєдинок Ліги націй досить рівно та без великої кількості небезпечних моментів. Проте команда Кумана все ж ще у першому таймі змогла реалізувати ледь не єдиний свій шанс. Нідерландці скористались недопрацюванням Хорватії у захисті і Мален відкрив рахунок у матчі.

Другий тайм активніше підопічні Далича. Вже на старті 45-хвилинки Модрич вибіг з-за спини захисника Нідерландів та змусив того сфолити у власному штрафному. Пенальті реалізував Крамарич. А на 73 хвилині нідерландці не втримали Пашалича у штрафному, а той вивів свою команду вперед.

Команда Кумана намагалась відігратись і їм вдалось це зробити на останній компенсованій хвилині. Після чергової навали м’яч відлетів до Ланга, а той зрівняв рахунок. Матч перейшов в овертайми.

Там гру диктували “картаті”. На 98 хвилині Петкович наважився на удар здалеку та забив прямо під стійку. А вже наприкінці поєдинку Хорватія знову заробила пенальті, який реалізував Модрич.

Відтак Хорватія зіграє у фіналі Ліги націй. Її суперник визначиться 15 червня під час матчу Іспанія – Італія. Цей поєдинок стартує о 21:45.

Ліга націй, півфінал

14.06.2023

Нідерланди – Хорватія – 2:4
Голи: Мален, 34, Ланг, 90+6 – Крамарич, 55 (пен.), Пашалич, 72, Петкович, 98, Модрич, 116 (пен.)