Результати Ліги чемпіонів: Лунін виграв серію пенальті, Баварія пройшла Арсенал

Ман Сіті - Реал 1-1

В середу 17 квітня відбулись останні два чвертьфінали ЛЧ – Арсенал завітав в Мюнхен, а Манчестер Сіті приймав Реал. Результати Ліги чемпіонів в огляді Setanta Sports.

Манчестер Сіті – Реал

Реал хоч і не показав свій найкращий футбол, зміг пройти чинного переможця ЛЧ Манчестер Сіті. І не в останню чергу завдяки сейвам Андрія Луніна, який зміг компенсувати свою невдалу гру в першому матчі.

Мадридці відкрили рахунок ледь не в першій своїй атаці – Родріго отримав мʼяч у кількох метрах від воріт і з другої спроби пробив Едерсона. На цьому небезпека біля воріт Сіті фактично завершилася. Далі атакувати довелося господарям, а гості намагалися втримати мінімальну перевагу.

А коли здалося, що Реал вистоїть, Кевін де Брюйне зрівняв рахунок за сумою двох поєдинків. Компенсований час обидві команди відіграли максимально надійно, тому доля путівки у півфінал вирішувалася в серії пенальті.

І тут вже у всій красі показав себе наш Андрій Лунін. Спочатку він залишився стояти по центру і взяв удар Бернарду Сілви, а наприкінці серії витягнув постріл Ковачича. Цікаво, що Сілва свого часу забивав по центру Кепі, з яким українець радився перед серією. А напрямок удару Ковачича вгадав Рюдігер, який грав з хорватом у Челсі, і активно жестикулював Андрію з центру поля.

Баварія – Арсенал

В іншому чвертьфіналі Баварія змогла дотиснути Арсенал завдяки єдиному голу Йозуа Кімміха в середині другого тайму. Німецький півзахисник набіг з глибини і головою замкнув навіс Рафаела Геррейру.

Результати Ліги чемпіонів, 1/4 фіналу, матчі-відповіді

17.04.2024

Манчестер Сіті – Реал – 1:1, по пен. 3:4 (перший матч – 3:3)
Голи: Де Брюйне, 76 – Родріго, 12

Баварія – Арсенал – 1:0 (перший матч – 2:2)
Гол: Кімміх, 63

Нагадаємо, в інших двох чвертьфіналах ЛЧ ПСЖ розгромив Барселону (4:1), а дортмундська Боруссія вирвала перемогу у Атлетико (4:2).

Таким чином, у півфіналі Баварія зустрінеться з Реалом, а Боруссія Д поміряється силами з ПСЖ. Перші поєдинки пройдуть 30 квітня і 1 травня, а матчі-відповіді – 7-8 травня.

Фінал цьогорічної Ліги чемпіонів пройде 1 червня на Вемблі.