Результати Ліги чемпіонів: невдалий матч Луніна, нічия Арсенала і Баварії

Реал - Ман Сіті 3-3

Перший ігровий день чвертьфіналів ЛЧ вийшов дуже багатим на голи – команди забили 10 голів на чотирьох і зберегли інтригу на матчі-відповіді. Результати Ліги чемпіонів в огляді Setanta Sports.

Реал – Манчестер Сіті

Цього вечора Ліга чемпіонів подарувала нам два фантастичних матчі з величезною кількістю голів. Особливо відзначилися останні два тріумфатори ЛЧ, які розписали мирову 3:3.

Почалося все з грубої помилки Андрія Луніна, який не виставив стінку на перший штрафний Ман Сіті. Бернарду Сілва скористався цим ляпом українського голкіпера і потужним ударом відправив мʼяч у сітку. Реал не знітився і вже за кілька хвилин перевернув гру з ніг на голову. Спочатку Камавінга потужним дальнім ударом (не без допомоги рикошету) зрівняв рахунок, а вже в наступній атаці Родріго втік зі своєї половини поля сам на сам з Ортегою і проштовхнув мʼяч повз голкіпера.

Після перерви вже Сіті зміг зробити камбек за 5 хвилин. Шалені обвідні удари Фодена і Гвардіола запалили на табло рахунок 2:3. Але і на це Реал знайшов достойну відповідь. Менш ніж за 10 хвилин Феде Вальверде ефектно замкнув навіс від Вінісіуса. Фантастичний матч із шедевральними голами. Просто браво!

Арсенал – Баварія

Інший матч ігрового дня розпочався за аналогічним сценарієм і завершився менш результативною, але також яскравою нічиєю. Арсенал значно впевненіше провів поєдинок, але вдала 15-хвилинка ледь не принесла Баварії перемогу.

Почалося все зі швидкого голу господарів – Сака знайшов шпарину між захисниками і обвідним ударом переграв Ноєра. За кілька хвилин мюнхенці скористалися необачністю Габріеля в центрі поля, розігнали свою контратаку і вихованець Арсенала Серж Гнабрі зрівняв рахунок. А ще до перерви Гаррі Кейн влучним пострілом з пенальті вивів свою команду вперед. Це були єдині удари Баварії до перерви і єдині точні за увесь матч.

В другому таймі гра стала більш тягучою, але Арсенал знайшов свій момент. Свіженькі джокери Артети Жезус і Троссард розірвали захист гостей, встановивши остаточний рахунок – 2:2. Доля путівки у півфінал вирішиться в Мюнхені.

Результати Ліги чемпіонів. 1/4 фіналу, перші матчі

09.04.2024

Реал – Манчестер Сіті – 3:3
Голи: Діаш, 12 (аг), Родріго, 14, Вальверде, 79 – Сілва, 2, Фоден, 66, Гвардіол, 71

Арсенал – Баварія – 2:2
Голи: Сака, 12, Троссард, 76 – Гнабрі, 18, Кейн, 32 (п)

Сьогодні пройдуть ще 2 чвертьфінали. Старт поєдинків традиційно о 22:00 за Києвом:

• ПСЖ – Барселона
  • Атлетіко – Боруссія Д

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.