Результати Ліги чемпіонів: ПСЖ розбив Барселону, Боруссія Д – у півфіналі

Барселона програла ПСЖ та інші результати Ліги чемпіонів

Перші матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів вийшли дуже насиченими, про перемогу ПСЖ та прохід Боруссії Д читайте у матеріалі Setanta Sports.

Барселона – ПСЖ

Поєдинок у Парижі завершився з рахунком 3:2 на користь Барселони. І цей матч також розпочався вдало для каталонців – Рафінья забив у першій же атаці з передачі Ямала. Здавалось, все під контролем, але на 29 хвилині Араухо отримав вилучення.

Після цього ПСЖ тотально заволодів ініціативою та зміг забити ще у першому таймі: Дембеле замкнув простріл на дальній стійці. А на старті другого тайму Вітінья дальнім ударом зрівняв рахунок у двоматчевому протистоянні.

Далі був фол від Кансело на Дембеле у власному штрафному та реалізований пенальті від Мбаппе. Каталонці намагались відігратись в меншості, але марно. Натомість на контратаці четвертий гол своєї команди і другий для себе забив Кіліан.

Боруссія Д – Атлетіко

Боруссія Д двічі перевернула поєдинок протягом цього матчу. Після поразки у першому матчі 1:2, дортмундці двічі забили наприкінці першого тайму. Спершу Брандт сильним ударом з гострого кута зрівняв рахунок, а через кілька хвилин Матсен після хорошої комбінації вивів свою команду вперед.

Атлетіко додав у другому таймі і також забив двічі. На старті тайму Гумельс зрізав м’яч у власні ворота, а на 64-ій Корреа з другої спроби добив м’яч у ворота суперника. Проте Боруссії Д знову вистачило кількох хвилин, аби перевернути гру. Фуллькруг забив головою на 71-ій, а Забітцер на 74-ій забив гол, який приніс його команді півфінал Ліги чемпіонів.

Результати Ліги чемпіонів, 1/4 фіналу, матчі-відповіді

16.04.2024

Барселона – ПСЖ – 1:4 (3:2)
Голи: Рафінья, 12 – Дембеле, 40, Вітінья, 54, Мбаппе, 61 (пен.), 89
Вилучення: Араухо, 29

Боруссія Д – Атлетіко – 4:2 (1:2)
Голи: Брандт, 34, Матсен, 39, Фуллькруг, 71, Забітцер, 74 – Гуммельс, 49, Корреа, 64

Отже, у першому півфіналі Ліги чемпіонів ПСЖ зіграє з Боруссією Д. Сьогодні, 17 квітня, визначаться ще два півфіналісти: Реал матиме виїзд проти Манчестер Сіті, а Баварія прийматиме Арсенал.