Результати Кубка Англії: Манчестер Сіті та Манчестер Юнайтед зіграють у фіналі

Манчестер Сіті переміг Челсі та інші результати Кубка Англії

20 та 21 квітня відбулись півфінальні поєдинки Кубка Англії: Манчестер Юнайтед переміг Челсі, Манчестер Юнайтед пройшов Ковентрі по пенальті.

Манчестер Сіті – Челсі

Манчестер Сіті та Челсі провели практично рівний матч. Містяни здебільшого володіли м’ячем на чужій частині поля, а сині відповідали гострими контрвипадами. Багато моментів у матчі не реалізував Ніколас Джексон. Матч вже йшов до овертаймів, коли Сілва забив гол після прострілу і рикошету у штрафному Челсі.

Ковентрі – Манчестер Юнайтед

Ковентрі провів чудовий матч проти Манчестер Юнайтед, але все ж не зміг пробитись у фінал Кубка Англії. У першому таймі червоні дияволи не залишили шансів супернику, забивши двічі. А на старті другого тайму рахунок став 3:0.

Здавалось, що в цьому поєдинку все зрозуміло. Проте представник Чемпіоншипу спромігся на видатний камбек. На 71 хвилині Сіммс залишився один у штрафному суперника та забив перший гол. Через 8 хвилин рикошет допоміг Ковентрі відіграти ще один м’яч. А вже у компенсований час Райт зрівняв рахунок ударом з пенальті.

Матч перейшов в овертайми, де команди не змогли виявити сильнішого. Хоча Ковентрі на останніх секундах і забив гол з мінімального офсайду. А ось у серії пенальті все ж Манчестер Юнайтед взяв гору. Перший удар Каземіро потягнув голкіпер, але наступні 4 11-метрових зайшли за лінію. А ось у Ковентрі свої удари не реалізували О’Хар та Шіф.

Кубок Англії. Півфінал

20.04.2024

Манчестер Сіті – Челсі – 1:0
Гол: Сілва, 84

21.04.2024

Ковентрі – Манчестер Юнайтед – 3:3 (2:4 – пен)
Голи: Сіммс, 71, О’Хар, 79, Райт, 90+5 (пен.) – Мактоміней, 23, Магвайр, 45+1, Фернандеш, 58

Фінал Кубка Англії Манчестер Сіті – Манчестер Юнайтед відбудеться 25 травня на стадіоні Вемблі у Лондоні. Початок поєдинку запланований на 17:00.

Де дивитись Кубок Англії

Головні поєдинки Кубка Англії транслюватиме OTT-платформа Setanta Sports у прямому етері. Зокрема транслятор покаже фінальний поєдинок: Манчестер Сіті – Манчестер Юнайтед.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.