Результати 3 туру Ліги чемпіонів: ПСЖ розбив “Мілан”, “Ньюкасл” програв “Боруссії” Д

Результати 3 туру Ліги чемпіонів

Відбулись поєдинки третього туру найпрестижнішого клубного турніру Європи. Перемоги “Боруссії” Д, “Манчестер Сіті” та ПСЖ і інші результати 3 туру Ліги чемпіонів.

“Феєноорд” – “Лаціо”

Нідерландці несподівано легко розібрались з “Лаціо”. “Феєноорд” ще у першому таймі забезпечив собі комфортну перевагу, забивши 2 м’ячі. А на 74 хвилині рахунок став 3:0. Лише після цього “орли” прокинулись, але змогли відзначитись лише один раз – Педро забив з пенальті.

“Антверпен” – “Порту”

“Антверпен”, як і у попередньому турі з “Шахтарем”, чудово провів перший тайм та пішов на перерву з мінімальною перевагою в рахунку. Але у другій половині гри все посипалось. Еванілсон, який вийшов на поле на 44 хвилині оформив хет-трик, ще один м’яч на рахунку Еустакіо.

“Ньюкасл” – “Боруссія” Д

Команди дуже активно розпочали поєдинок, тому головними героями стали голкіпери обидвох колективів. Не дивно, що і Поуп, і Кобель потрапили у добірку найкращих сейвів туру ЛЧ. Проте все ж у першому таймі “Боруссія” Д змогла забити на контратаці. А ось “Ньюкасл” вже наприкінці матчу був близький до того, щоб зрівняти рахунок, але німців двічі врятував каркас воріт.

ПСЖ – “Мілан”

ПСЖ не відчув особливих проблем у матчі з “Міланом”. Мбаппе відкрив рахунок у першому таймі, а у другому 17-річний Заїр Емері двічі асистував на Коло Муані та Лі. Італійці не змогли відповісти нічим та залишаються без забитих голів у цьогорічній ЛЧ.

“РБ Лейпциг” – “Црвена Звезда”

“Лейпциг” досить легко розібрався з “Црвеною Звездою”. 1:0 після першого тайму, шикарний гол у дальню дев’ятку від Хаві Сімонса у другому та ще по одному голу від команд зафіксували підсумковий рахунок – 3:1.

“Селтік” – “Атлетіко”

Яскравий поєдинок з чотирма забитими голами. “Селтік” вийшов вперед на старті матчу, Грізманн зрівняв в середині тайму, але на перерву з перевагою в один м’яч все ж пішли шотландці. Вже у другому таймі Мората знов зрівняв рахунок, але “Атлетіко” догравав матч у меншості, тому лише 2:2.

“Янг Бойз” – “Манчестер Сіті”

“Містяни” довго не могли розмочити рахунок. Лише на старті другого тайму забив Аканджі, але “Янг Бойз” швидко відповів шикарним голом. Після цього у гру включився Голанд, який оформив дубль та перервав свою суху серію в Лізі чемпіонів, яка налічувала 6 матчів.