“Барселона” – “Шахтар” 2:1. Так близько і так далеко

Барселона - Шахтар 2-1

Поєдинок “Барселона” – “Шахтар” подарував українським вболівальникам певну надію, але завершився прогнозованою перемогою каталонців.

Огляд матчу “Барселона” – “Шахтар”

“Шахтар” провів достойний матч проти “Барселони”, але, на жаль, зачепитися за очки так і не зміг. А все через провальний перший тайм, в якому “гірники” занадто сильно боялися суперника.

Дебют Маріно Пушича вийшов дуже важким. Зрозуміло, що за добу змусити команду грати по-новому не вийде, але налаштувати на суперника можна було значно краще. Виглядало так, що імʼя “Барселони” на початку гри тиснуло на “Шахтар” значно більше, ніж гравці на полі.

Каталонці з перших хвилин почали створювати гострі моменти, проте Різник довгий час виручав свою команду. Та наприкінці півгодини ігрового часу Гюндоган вирізав ідеальне закидання за спини захисникам, Фермін Лопес пробив у стійку, а на добиванні вдало зіграв Ферран Торрес. У арбітрів були підозри щодо офсайду, але VAR їх розвіяв, і на табло зʼявився рахунок 1:0.

Не встигли гравці “Шахтаря” прийти до тями, як Лопес прибрав Азарова і з лінії штрафного майданчика потужно пробив у самісіньку девʼятку.

Самі “гірники” за весь цей час лічені рази дійшли до воріт Тер Штегена, а їхні два удари важко назвати небезпечними. Та все змінилося після перерви. Срна і Пушич змогли донести до своїх гравців, що з цією “Барселоною” можна грати, і в другому таймі ми побачили зовсім інший футбол.

Але спочатку “Барселона” спробувала закрити гру, створивши ще кілька моментів біля воріт Різника. Торрес навіть забив, тільки цього разу арбітр вже зафіксував офсайд. “Шахтар” відповів на це голом Судакова у швидкій атаці. Азаров протягнув мʼяч по флангу, віддав на хід Георгію і той легко переграв Тер Штегена.

До кінця гри залишалося півгодини, і “Шахтар” провів їх на топовому рівні. Закрадалися навіть думки про камбек у стилі гри з “Антверпеном”, але господарі втримали прийнятний для себе результат і закріпилися на першому місці в групі.

Ліга чемпіонів, 3 тур

“Барселона” – “Шахтар” – 2:1
Голи: Торрес, 28, Лопес, 36 – Судаков, 62

В наступному турі Ліги чемпіонів суперники зустрінуться знову. Матч пройде 7 листопада на “Фолькспаркштадіоні” в Гамбурзі. Початок гри о 19:45 за Києвом. А от поєдинок 12 туру УПЛ між “Шахтарем” і “Чорноморцем”, який мав відбутися цієї неділі, перенесено після запиту “гірників”. Інші матчі чемпіонату України ви зможете переглянути на Setanta Sports.